Horoskop miłosny

horoskop miłosny

Horoskop miłosny

Horoskop partnerski oraz horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź jak będzie Ci się układało w życiu emocjonalnym. Co czeka Cię w przyszłości? Być może lepiej jest unikać jakiegoś znaku zodiaku, a warto poczekać na miłość i poszukać tego, który do Ciebie pasuje, z którym stworzysz udany i szczęśliwy związek?

Horoskop Baran miłosny

Baran (21.03 – 19.04)

Baran to człowiek czynu, który jeśli już kocha, to angażuje się w tą relację każdą komórką swojego ciała. Potrzebuje partnera, który da mu poczucie bezpieczeństwa, a z drugiej strony będzie skłonny do życia na maksa. Który znak zodiaku będzie więc najodpowiedniejszym partnerem dla Barana? Sprawdźcie koniecznie!

Sprawdź horoskop partnerski Baran z innymi znakami zodiaku.

Horoskop Byk miłosny

Byk (20.04 – 20.05)

Przy początkach znajomości Byk może wydawać się nieco nieśmiały i wycofany. Są to jednak tylko pozory! Gdy już dobrze pozna drugą osobę, w pełni się otwiera i pokazuje swoją nieco szaloną naturę. Z osobą spod jakiego znaku zodiaku dogada się najlepiej? Dowiecie się klikając w poniższy link!

Sprawdź horoskop partnerski Byk z innymi znakami zodiaku.

Horoskop Bliźnięta miłosny

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta to osoby ekspresyjne, wesołe i pełne życia. Muszą więc mieć przy sobie kogoś tak samo otwartego i uśmiechniętego, inaczej będą „zarażać się” złym nastrojem czy zniechęceniem. Który ze znaków pasuje więc najbardziej do Bliźniąt? Sprawdźcie sami!

Sprawdź horoskop partnerski Bliźnięta z innymi znakami zodiaku.

Horoskop Rak miłosny

Rak (21.06 – 22.07)

Raki nie uznają półśrodków, tak więc albo są z kimś ponieważ kochają na zabój, albo odchodzą nie siląc się na dłuższe wywody czy tłumaczenia. Warto wiedzieć, że są znaki, które bardziej przyciągają Raki, są też takie, z którymi raczej się nie dogadają. Jeśli chcecie poznać całą prawdę o życiu uczuciowym Raka, zapraszamy do lektury naszej analizy!

Sprawdź horoskop partnerski Rak z innymi znakami zodiaku.

Horoskop Lew miłosny

Lew (23.07 – 22.08)

Lwy z jednej strony wiedzą czego chcą i potrafią pokazać pazurki, a drugiej natomiast są bardzo oddane tym, których kochają. W ich życiu nie ma miejsca na nudę, a sypialnie wypełnia żar miłości. Który znak zodiaku jest najodpowiedniejszy dla zodiakalnego Lwa? Który będzie potrafił stępić ostre pazurki tego kociaka? Sprawdźcie koniecznie!

Sprawdź horoskop partnerski Lew z innymi znakami zodiaku.

Horoskop Panna miłosny

Panna (23.08 – 22.09)

Panna zawsze stawia przede wszystkim na to, co jej partner ma w głowie. Działają na nią ludzie „jacyś”, inteligentni, pełni pasji i mający w sobie coś, co wyróżnia ich na tle szarego tłumu. Który ze znaków ma więc największe szanse u zodiakalnej Panny? Sprawdźcie to koniecznie!

Sprawdź horoskop partnerski Panna z innymi znakami zodiaku.

horoskop tygodniowy

Horoskop Waga miłosny

Waga (23.09 – 22.10)

Dla Wagi ważna jest pewnego rodzaju wolność. Stawia więc na związki partnerskie, skupione na wzajemnej pomocy oraz wsparciu. Nie lubi krytyki, choć kopniak jest jej czasem potrzebny do tego, by na nowo się pozbierać. Który ze znaków ma największe szanse by skraść jej serce? Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do lektury!

Sprawdź horoskop partnerski Waga z innymi znakami zodiaku.

Horoskop Skorpion miłosny

Skorpion (23.10 – 21.11)

Skorpion potrafi wspierać, jednak często potrzebuje od partnera tego samego w zamian. Wydaje się silny, jednak tak naprawdę łatwo go zranić, szczególnie jeśli jest się osobą ważną w jego życiu. Przedstawiciel którego znaku zodiaku ma największe szanse na udany związek ze Skorpionem? Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do lektury!

Sprawdź horoskop partnerski Skorpion z innymi znakami zodiaku.

Horoskop Strzelec miłosny

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec uwielbia bliskość, głaskanie, tulenie i komplementy. Sam jednak także potrafi i lubi sprawiać przyjemność swojej drugiej połówce. Zwraca uwagę na osoby piękne nie tylko zewnętrznie ale i wewnętrznie. Który znak ma więc u niego największe szanse? Odpowiedź na to pytanie, czeka na Was poniżej!

Sprawdź horoskop partnerski Strzelec z innymi znakami zodiaku.

Horoskop Koziorożec miłosny

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Większość Koziorożców to twarde sztuki. Niełatwo skraść ich serce i sprawić by całkowicie się otworzyły. Jeśli jednak się to już komuś uda, z pewnością zyska drugą połówkę jak ze snu! Koziorożce są bowiem wierne, czułe, lojalne i bardzo troskliwe. Kto ma więc największe szanse na odwzajemnioną miłość Koziorożca? Sprawdźcie sami!

Sprawdź horoskop partnerski Koziorożec z innymi znakami zodiaku.

Horoskop Wodnik miłosny

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodniki to pozytywni wariaci. Uwielbiają się śmiać, podróżować, bawić i korzystać z życia. Z drugiej strony jednak są także odpowiedzialne i bardzo rodzinne. Przedstawiciel którego znaku zodiaku będzie więc pasował do nich najlepiej? Tego dowiecie się z naszej dogłębnej i drobiazgowej analizy!

Sprawdź horoskop partnerski Wodnik z innymi znakami zodiaku.

Horoskop Ryby miłosny

Ryby (19.02 – 20.03)

Zakochane Ryby to ludzie, którzy dla swojej drugiej połówki są w stanie zrobić w zasadzie wszystko. Nie zdradzają, wspierają, starają się by związek stale miał wysoką temperaturę, a nuda nie gościła zbyt często w ich życiu. Przedstawiciel którego znaku zodiaku ma więc największe szanse na szczęście przy Rybce? Sprawdźcie koniecznie!

Sprawdź horoskop partnerski Ryby z innymi znakami zodiaku.