28 czerwca

Horoskop urodzeniowy 28 czerwca

Za szerokim uśmiechem i promieniującą pewnością siebie kryje się prawdziwa tajemnica. Osoby urodzone 28 czerwca nie są do końca tymi, za których się podają. Trzeba przyznać, że lubią być podziwiani i lubiani. Dbają o swój wygląd i otaczają się nowymi, stylowymi rzeczami. Wnętrza ich domów urządzone są z klasą i trzymają się jednego stylu. Bardzo zależy im również na pozytywnej opinii środowiska, co przychodzi im raczej łatwo. Ich brak autentyczności wydaje się być raczej żartobliwy i przyćmiony życzliwością i pozytywną energią, którą emanują na co dzień.

Trzeba przyznać, że są oni dość mocno skupieni na sobie i swoich celach. Zdarza się, że są wybredni i niezdecydowani. Mają wysokie mniemanie o sobie, ale nie na tyle, by pozostawać obojętnym na krzywdę innych. Należą do osób współczujących i szlachetnych. Chętnie angażują się w pomoc potrzebującym. Na pochwałę zasługuje ich bezpośredniość i fakt, że potrafią otwarcie przyznać się do błędu. Cenią sobie lojalność i sami są oddanymi przyjaciółmi.

Nie są materialistami. Mimo, że nie przepadają za pracą, swoje obowiązki wypełniają skrupulatnie i sprawnie. Kiedy sobie coś postanowią, nic nie powstrzyma ich przed realizacją celów. Potrafią stworzyć skuteczny plan działania i są pełni determinacji. Niestety, nieraz wychodzi na jaw ich skłonność do ryzyka, która może sprowadzić ich na manowce.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: uczuciowość, dobroduszność, pozytywizm, lojalność
  • Wady: egocentryzm, próżność, zarozumiałość
  • Predyspozycje zawodowe: matematyk, prezenterka telewizyjna, biolog spawacz, prawnik, politolog
  • Kolor: czerwony, brązowy, różowy, turkusowy
  • Liczba: 8
  • Roślina: złocień
  • Klejnot: szafir
  • Znak zodiaku: Rak

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 28 czerwca odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Byka, Panny, Koziorożca.

Mają bogate życie uczuciowe. Są wrażliwi i kochliwi. Dla bliskich są w stanie dużo poświęcić i nie wahają się ani przez chwilę. Wobec swojej drugiej połówki są zawsze szczerzy i pełni zrozumienia. Uwielbiają romantyczne spacery i drobne niespodzianki. Cenią sobie czas spędzony z rodziną i ponad wszystko uwielbiają spokój, czekający na nich po powrocie do domu.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 2, 7, 12, 22, 30.

Imieniny 28 czerwca

Znane osoby urodzone 28 czerwca

  • ADD YOUR COMMENT