23 lipca

Horoskop urodzeniowy 23 lipca

Za wszelką cenę próbują demonstrować swoją samodzielność i siłę, przez co często nie liczą się z konsekwencjami swoich działań. Urodzeni 23 lipca działają pod wpływem impulsu. Choć są piekielnie inteligentni i zdobyli już sporo doświadczeń życiowych, bardzo łatwo ulegają emocjom. Są na tyle pewni siebie i odważni, że nie kłopoczą się głęboką analizą i chętnie podejmują ryzyko.

Odznaczają się ogromnym dystansem w stosunkach międzyludzkich i nigdy nie sugerują się opinią innych. Są przekonani o słuszności swoich poglądów i nie pozwolą, by ktoś pokrzyżował ich plany. Taka postawa sprawia, że stają zamknięci na rady swoich bliskich, przez co często pakują się w kłopoty. Na szczęście dzięki swojej zaradności bez większych przeszkód udaje im się rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane sytuacje.

Można pozazdrościć im pewności siebie. Wierzą mocno w każde rozpoczęte przedsięwzięcie i znają swoje możliwości. Ponadto umiejętnie wykorzystują je w praktyce. Należą do osób otwartych i pomocnych. Nie raz wykazują się szlachetnością i bezinteresownością, gdy widzą kogoś w potrzebie. Chętnie dzielą się dobrami materialnymi, jak i otaczają słabszych wsparciem duchowym. Stoją na straży sprawiedliwości i nie tolerują zła w żadnej postaci.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: pewność siebie, szczerość, niezależność
  • Wady: zuchwałość, egoizm, nadwrażliwość, upór
  • Predyspozycje zawodowe: menedżer, manikiurzystka, ekonomistka, kelnerka, operator kamery
  • Kolor: szary, kremowy, indygo, fioletowy
  • Liczba: 6
  • Roślina: rutewka orlikolistna
  • Klejnot: żółty szafir
  • Znak zodiaku: Lew

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 23 lipca odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Barana, Strzelca, Wagi.

Dzisiejsi solenizanci należą do osób skrytych i wrażliwych. Bardzo mocno przywiązani są do tradycji rodzinnych. Dążą do zmian i monotonia szarej, codziennej rzeczywistości zdecydowanie do nich nie przemawia. Potrzebują wsparcia i zrozumienia. W pokonywaniu trudów życia codziennego oczekują zaangażowania drugiej połówki.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 2, 12, 19, 20, 30.

Imieniny 23 lipca

Znane osoby urodzone 23 lipca

  • ADD YOUR COMMENT