26 października

Horoskop urodzeniowy 26 października

Trzeba przyznać, że ich sposób pojmowania świata znacząco różni się od perspektyw innych ludzi. Urodzeni 26 października to indywidualiści. Wyróżniają się, choć nie celowo, swoim opanowaniem, mądrością i sprytem. Należy zaznaczyć, że nie zależy im na byciu w centrum uwagi. Ich życie towarzyskie jest raczej ubogie, a grono znajomych wąskie. Nie odczuwają potrzeby integrowania się z większą grupą osób, gdyż preferują towarzystwo własnej osoby. Mogą wtedy poświęcić czas na samodoskonalenie się i analizę własnych uczuć. Ponadto chwile samotności są dla nich idealnym czasem na tworzenie planów kolejnych przedsięwzięć.

Urodzeni w tym dniu uwielbiają nowe wyzwania. Są aktywni i stale poszerzają swoją wiedzę. Zbierają doświadczenie w wielu miejscach i dziedzinach. Nie boją się ryzykować i potrafią nabrać zdrowego dystansu do swoich niepowodzeń czy słabszych stron. Obserwują siebie i stale ulepszają swój charakter. Nie brakuje im determinacji i wewnętrznego spokoju, który nie raz uratował ich w kryzysowej sytuacji.

Ich rzucającą się w oczy wadą jest brak wrażliwości i poczucia lojalności. Wszystkie swoje relacje traktują dość przedmiotowo. Ich dystans czasami przeradza się w gruboskórność. Nie odczuwają na sobie odpowiedzialności i powinności zachowywania wierności wobec bliskim im osób. Często bowiem dopuszczają się manipulacji i wykorzystują znajomości do własnych celów, bez skrupułów je zakańczając, gdy nie przynoszą już żadnych korzyści.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: determinacja, odwaga, spokój wewnętrzny, bystrość
  • Wady: egoizm, gruboskórność, pracoholizm, zmienność, bezwzględność
  • Predyspozycje zawodowe: recepcjonista, informatyk, farmakolog, prokurator, fizyk
  • Kolor: czerwony, niebieski, szafirowy, lawendowy
  • Liczba: 3
  • Roślina: cynia
  • Klejnot: szmaragd
  • Znak zodiaku: Skorpion

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 26 października odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Raka, Panny, Koziorożca.

Ich słabością może okazać się zamiłowanie do ciągłej pracy i egoizm. Z trudem przychodzi im postawienie wyraźnej granicy między życiem zawodowym i prywatnym. Może to powodować kłótnie i nieporozumienia. Mimo, że są wolnymi duszami, potrzebują opieki i bratniej duszy, z którą będą mogli wspólnie pokonywać trudności życia codziennego. Z reguły są otwarci, szczerzy i wyrozumiali.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 3, 6, 7, 10, 11, 15, 28, 30.

Imieniny 26 października

Znane osoby urodzone 26 października

  • ADD YOUR COMMENT