25 września

Horoskop urodzeniowy 25 września

Urodzeni 25 września mają w sobie mnóstwo dobroci i życzliwości, ale i asertywności. Kierują się w życiu zdrowym rozsądkiem i postępują tak, by nie naruszać własnego systemu wartości. Ich niezależność i konsekwentność są godne podziwu. Nie mają w zwyczaju ulegać pokusom, czy zmieniać swoich opinii na dany temat. Wiedzą, czego chcą i dążą do swojego celu wytrwale i pracowicie. Nie brakuje im determinacji i chęci do pracy. Potrafią poświęcić inne dziedziny życia, byleby dołożyć cegiełkę do samorozwoju, kiedy tylko nadejdzie stosowna do tego okazja. Starają się doskonalić każdą swoją mocniejszą stronę i robić z niej użytek. Są bardzo praktyczni i ambitni.

Bardzo ważny jest dla nich rozwój duchowy. Chcą postępować w zgodzie z samym sobą i nie pozwalają sobie na niemoralne uczynki. Dążą do osiągnięcia wewnętrznego spokoju i wystrzegają się wszystkiego, co może zaburzyć ich harmonię. Wyróżnia ich dobre serce, chęć pomagania i bezinteresowność. Zależy im na tym, by każdemu żyło się lepiej i są skorzy wiele poświęcić, by się do tego przyczynić. Wierzą w drzemiące w ludziach dobro, ale mimo wszystko unikają osób o stylu życia, którego nie popierają. Nie chcą bowiem wywoływać niepotrzebnych kłótni, a wiedzą, że w ich towarzystwie nie będą się czuć komfortowo.

Brakuje im pewności siebie i świadomości swoich mocnych stron. Przez to dość często nabierają wody w usta i nie dzielą się swoimi przemyśleniami, które zazwyczaj są bardzo mądre i trafne. Posiadają ogromną wiedzę i nieprzeciętny urok osobisty, jednak nie mają w sobie na tyle śmiałości, by to wykorzystać. Zdarza się również, że przypisują sobie porażki, które nie mają nic wspólnego z ich osobą. Powoduje to jedynie niepotrzebne zamartwianie i obniżony nastrój.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

 • Zalety: asertywność, spostrzegawczość, zdrowy umiar, zrównoważenie, wyrozumiałość
 • Wady: bierność, fanatyzm, nieśmiałość
 • Predyspozycje zawodowe: kelnerka, modelka, archeolog, filolog, wokalista
 • Kolor: pomarańczowy, różowy, kość słoniowa
 • Liczba: 6
 • Roślina: bratek
 • Klejnot: hiacynt
 • Znak zodiaku: Waga

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 25 września odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Byka, Raka, Skorpiona.

Są to osoby niesamowicie wrażliwe i sentymentalne. Potrzebują ciepła, uwagi i wsparcia drugiej połówki, bo bez nich nie wyobrażają sobie funkcjonowania na co dzień. Relacja romantyczna jest podstawą ich życia i stanowi motywację do działania między innymi w sferze zawodowej. Kiedy już odnajdą ukochaną osobę bardzo szybko się do niej przywiązują. Nie lubią rutyny, więc jako partnerzy to oni wprowadzają do szarej codzienności nutkę szaleństwa i ryzyka.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 2, 6, 8, 12, 13, 27.

Imieniny 25 września

Znane osoby urodzone 25 września

 • Michael Douglas – amerykański aktor, producent filmowy i scenarzysta
 • Pedro Almodóvar – hiszpański reżyser i scenarzysta filmowy
 • Scotty Maurice Pippen, znany jako Scottie Pippen – amerykański koszykarz
 • ADD YOUR COMMENT