20 lipca

Horoskop urodzeniowy 20 lipca

Najchętniej uchyliliby nieba każdemu człowiekowi. Pełni empatii i zawsze skorzy do pomocy. Urodzeni 20 lipca są bardzo wrażliwi i za cel ustanawiają sobie zmianę świata na lepszy. Patrzą na przyszłość optymistycznie i wierzą, że ich dobro stanie się inspiracją dla przyszłych pokoleń. Słusznie, życzliwość i uśmiech, jakimi darzą swoje otoczenie łatwo się udziela i sprawia, że stają się wzorem do naśladowania. Trzeba przyznać, że jest im to na rękę, gdyż mogą w ten sposób szerzyć sprawiedliwość i zgodę wśród społeczeństwa.

Sympatia i pozytywna energia, które wyraźnie od nich biją, momentami mogą być odbierane jako fałszywe działanie jedynie dla swoich korzyści. Oczywiście jest to nieprawda. Ci, którzy ich znają, doskonale zdają siebie sprawę z ich szlachetności i bezinteresowności. Ponieważ należą do osób wyjątkowo delikatnych, możemy mieć pewność, że nikogo celowo by nie skrzywdzili. Ich czasami nadmierna przezorność w tym aspekcie hamuje ich przed działaniem, przez co tracą sporo życiowych okazji.

Są świetnymi mentorami i potrafią sprawić, że każdy czuje się wysłuchany i zrozumiany. Służą dobrą radą i chętnie angażują się w rozwiązywanie konfliktów. Dzisiejszym solenizantom należy również przypisać wytrwałość, pracowitość i determinację. Nie zdarza się, by zabrakło im motywacji do pracy. Stale chcą się doskonalić, są zdecydowani i odważnie pokonują przeszkody stające im na drodze do celu.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: wyrozumiałość, bezinteresowność, prostolinijność
  • Wady: uległość, egoizm, nadwrażliwość
  • Predyspozycje zawodowe: cukiernik, ratownik medyczny, archeolog, higienistka
  • Kolor: czerwony, błękitny, orzechowy
  • Liczba: 2
  • Roślina: azalia
  • Klejnot: kamień księżycowy
  • Znak zodiaku: Rak

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 20 lipca odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Byka, Koziorożca, Ryb.

W partnerze poszukują spokoju i bezpiecznej przystani. Dbają o to, by każdy członek rodziny czuł się dobrze. Są wspierający i sentymentalni. Lubią sprawiać swoim bliskim przyjemność przez drobne niespodzianki. Zależy im na stabilnej, długotrwałej relacji. Potrzebują sporo uwagi ze strony drugiej połówki.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 4, 11, 21, 29, 30.

Imieniny 20 lipca

Znane osoby urodzone 20 lipca

  • ADD YOUR COMMENT