23 listopada

Horoskop urodzeniowy 23 listopada

Nie dają sobą pomiatać. Dobrze znają swój cel i nie pozwalają, by nimi manipulowano. Są niesamowicie przenikliwi, a ich niezawodna intuicja i wiedza sprawiają, że świetnie znają się na ludziach i potrafią przewidzieć ich każdy krok. Przed urodzonymi 23 listopada niemal nic się nie ukryje. Mimo przeszywającego spojrzenia i aury tajemniczości, otaczają się sporą grupą znajomych. Są bardzo towarzyscy, emanują pozytywną energią i mają poczucie humoru. Nie można odmówić im uroku osobistego i pewnego rodzaju opanowania.

Nie lubią dzielić się swoimi przemyśleniami i emocjami. Zazwyczaj kryją te negatywne uczucia, by nie wprowadzać innych w podobny nastrój. Wiedzą jak je kontrolować i kierują się dobrymi manierami. Wychodzą z założenia, że idąc na spotkanie z przyjaciółmi potrzebują chwili beztroski i zapominają o wszelkich problemach. Relaks jest dla nich bardzo ważny i potrzebny, by mogli zebrać siły do aktywnego działania. Ponadto chwila odpoczynku często staje się inspiracją i tak powstają ich nowe, szalone pomysły.

Bardzo zależy im, by osiągnąć wszystkie swoje cele i pragnienia. Wysoko stawiają sobie poprzeczkę i rzeczywiście konsekwentnie spełniają swoje obowiązki. Są wytrwali i punktualni. Nie brakuje im pokory i pracowitości. Czasami jednak ich wygórowane ambicje wymagają współpracy i wtedy zmuszeni są poprosić o pomoc innych. Niestety, wspólna praca nie opiera się na równych zasadach. W większości przypadków mają oni tendencję do kontroli i rządzenia. Nie robią tego jednak w ostry i krzywdzący sposób. Skupiają się jedynie na celu, nie zaś na samym posiadaniu władzy czy poczuciu wyższości.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

 • Zalety: pogoda ducha, gościnność, wdzięczność, przenikliwość, intuicja, tolerancyjność
 • Wady: nieostrożność, brak konsekwencji, nieodpowiedzialność, zmysłowość, brak silnej woli
 • Predyspozycje zawodowe: nauczyciel, leśniczy, drwal, logopeda
 • Kolor: granatowy, żółty, oliwkowy, karminowy
 • Liczba: 7
 • Roślina: szalej jadowity
 • Klejnot: topaz
 • Znak zodiaku: Strzelec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 23 listopada odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Wodnika, Ryb, Bliźniąt.

Są prawdziwymi marzycielami. Uwielbiają sentymentalne gesty i romantyczne chwile. Marzą o prawdziwym, głębokim uczuciu i kiedy to pojawi się w ich życiu – osiągają pełnię szczęścia. Ich ogromną zaletą jest empatia i wyrozumiałość. Zawsze starają się postawić w sytuacji innych i dobrze ich zrozumieć. Nie dokonują pochopnych osądów. Ponadto są szczerzy i troskliwi.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 3, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 20, 25.

Imieniny 23 listopada

Znane osoby urodzone 23 listopada

 • Miley Cyrus, urodzona jako Destiny Hope Cyrus – amerykańska aktorka, piosenkarka, autorka piosenek
 • Waldemar Krzystek – polski reżyser i scenarzysta filmowy
 • Mariusz Benoit – polski aktor teatralny, filmowy, telewizyjny, radiowy i dubbingowy
 • ADD YOUR COMMENT