30 listopada

Horoskop urodzeniowy 30 listopada

Urodzeni 30 listopada wiele osiągnęli własnym wysiłkiem. Nie brakuje im wytrwałości, pracowitości i sporego doświadczenia. Są niezależni i zdecydowani. Wiedzą, czego chcą w życiu i nie wahają się przed ryzykiem. Są niesamowicie pewni siebie i znają swoje mocne i słabe strony. Mimo samoświadomości, często zdarza im się przeceniać swoje zdolności i porywać się z motyką na słońce. Lubią, gdy wokół nich sporo się dzieje, dlatego zazwyczaj aktywnie spędzają swój wolny czas. Należy przyznać, że są niesamowicie zdolni i utalentowani w wielu dziedzinach. Stale się rozwijają i chętnie próbują nowych wyzwań.

Mają problemy z wyciąganiem wniosków ze swoich własnych czynów. Niełatwo jest wpoić im ich własny błąd. Wiele razy zdarzyło im się skończyć w tak samo beznadziejnej sytuacji zupełnie bez wyjścia. Panikują wówczas i tracą logiczne myślenie, mimo, iż z natury mają ścisły umysł. Brakuje im pokory i otwartości. Nie przyjmują krytyki i nie patrzą na sprawy obiektywnie. Są zaślepieni zbyt wysokimi ambicjami i honorem.

Należą do osób niezwykle skromnych. Nie obnoszą się ze swoimi sukcesami. W zupełności wystarcza im własna satysfakcja z pracy. Daleko im do materializmu. Cenią sobie wartości takie jak zdrowie, rodzina i poczucie szczęścia i spełnienia. Nie liczy się dla nich sława, luksusowe życie. Mimo, że uwielbiają towarzystwo swoich przyjaciół, czasami potrzebują chwili dla siebie. Kiedy w ich życiu dużo się dzieje i czują, że tracą kontrolę, zatracają się w rozmyślaniach i preferują spędzanie czasu w samotności.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: pewność siebie, dobroduszność, szczerość, skromność, kreatywność
  • Wady: beztroska, nieodpowiedzialność, duma, niedojrzałość
  • Predyspozycje zawodowe: nauczycielka, kucharka, biolog, szklarz, kasjer, geofizyk
  • Kolor: morski, beżowy, granatowy, fuksja
  • Liczba: 6
  • Roślina: szalej jadowity
  • Klejnot: topaz
  • Znak zodiaku: Strzelec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 30 listopada odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Byka, Barana, Bliźniąt.

Cenią sobie swoją niezależność i beztroskę. Potrzebują ciągłej adrenaliny i lubią zmiany. Żyją pełnią życia, a więc jak łatwo się domyślić, nie pociąga ich perspektywa monotonnego życia rodzinnego. Kiedy jednak się na nie zdecydują są troskliwi, wspierający i wyrozumiali. Nie brakuje im czułości, romantyzmu i potrafią wiele poświęcić dla dobra swoich bliskich.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 2, 4, 6, 8, 9, 12, 14, 18, 23, 30.

Imieniny 30 listopada

Znane osoby urodzone 30 listopada

  • ADD YOUR COMMENT