25 listopada

Horoskop urodzeniowy 25 listopada

Niespotykane zainteresowania sprawiają, że są pełni tajemniczości i przyciągają innych. Trzeba przyznać, że są drobiazgowi i zwracają uwagę na szczegóły. Potrafią dostrzec istotne aspekty pewnych spraw, które choć często pomijane, mogą okazać się kluczowe. Urodzeni 25 listopada to osoby mocno zainteresowane sferą duchową. Często pogrążają się w filozoficznych rozmyślaniach, przez co dużo czasu spędzają również analizując otaczający ich świat i ludzi. Dzięki temu doskonale rozumieją intencje innych i potrafią im doradzić. Zdolność empatii, wyrozumiałość i sprawiedliwość sprawiają, że szybko zyskują zaufanie.

Mają spore ambicje i dość szerokie zainteresowania. Stale się rozwijają, próbują nowych rzeczy i podejmują się szalonych wyzwań. Są kreatywni i pracowici. Przez co stanowią silne ogniwo pracy zespołowej. Nie brakuje im motywacji do działania. Są pełni energii, pozytywnie nastawieni i skorzy do podjęcia ryzyka, by osiągnąć upragniony cel. Zdarza im się nie kontrolować swoich emocji w towarzystwie.

Nie brakuje im przedsiębiorczości, a w połączeniu z sumiennością stanowi ona niezastąpiony przepis na sukces. Dzisiejsi solenizanci łatwo chłoną wiedzę. Są uważnymi słuchaczami i z chęcią uczęszczają na liczne zgromadzenia i konferencje naukowe. Lubują się również we wszelkiego rodzaju sztuce. Znają się na wiekowych dziełach, artystach i sami wykazują talenty w wielu dziedzinach. Ich skrytym marzeniem jest zapisanie się na kartach historii przez jakieś niezwykłe odkrycie.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

 • Zalety: sprawiedliwość, poświęcenie, poczucie humoru, pracowitość, szlachetność, sumienność
 • Wady: naiwność, nadwrażliwość, łatwowierność, pobłażliwość, złośliwość
 • Predyspozycje zawodowe: historyk, weterynarz, telefonistka, prezenter telewizyjny, treser, weterynarz
 • Kolor: szary, oliwkowy, bordowy
 • Liczba: 9
 • Roślina: mniszek
 • Klejnot: ametyst
 • Znak zodiaku: Strzelec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 25 listopada odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Barana, Wagi, Lwa.

Są wrażliwi i romantyczni. Nie szczędzą komplementów swojej drugiej połówce. Niemal każdego dnia przypominają jej jak im zależy i starają się być wyrozumiali i wspierający. Mają w sobie mnóstwo cierpliwości. Potrzebują również chwili dla siebie, by odpocząć od domowych obowiązków. Momentami brakuje im dyscypliny i za bardzo pobłażają swoim dzieciom. Do życia codziennego wprowadzają sporo niespodzianek i urozmaiceń.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 3, 4, 6, 13, 16, 19, 24, 30.

Imieniny 25 listopada

Znane osoby urodzone 25 listopada

 • Izabela Kuna – polska aktorka filmowa i teatralna, blogerka
 • Władysław Frasyniuk – polski kierowca autobusów, związkowiec, przedsiębiorca i polityk, działacz opozycji demokratycznej i więzień polityczny w PRL
 • Małgorzata Niezabitowska – polska dziennikarka, autorka książek, scenariuszy i sztuki teatralnej
 • ADD YOUR COMMENT