22 listopada

Horoskop urodzeniowy 22 listopada

Człowiek renesansu – tak można by nazwać urodzonych w dniu 22 listopada. Imają się wielu zadań i bez wątpienia można przypisać im spore zasługi w tych dziedzinach. Mają szeroki wachlarz zainteresowań i stale uczą się czegoś nowego. Wydawać by się mogło, że czego się nie dotkną od razu osiągają wspaniałe efekty. Dzisiejsi solenizanci żyją z dnia na dzień. Nie czynią dalekosiężnych planów, gdyż uważają, że należy korzystać z tego, co w danym momencie daje nam los.

W sferze zawodowej radzą sobie świetnie. Są niezastąpieni na swoim stanowisku i zbierają ciągłe pochwały. Mogą więc liczyć na satysfakcję zawodową ale i godne wynagrodzenie. Można pozazdrościć im cierpliwości i pokory. To im właśnie zawdzięczają swoje powodzenia. Opanowanie i pozytywne nastawienie, którymi wręcz emanują, nie pozwalają im zniechęcać się trudnościami. Cały czas zorientowani na cel, wytrwale idą do przodu. Nie boją się nowych wyzwań czy komplikacji. Są bystrzy i wiedzą, że zdołają im podołać.

Świetnie rozumieją innych. Problemy komunikacyjne ich nie dotyczą. Mają w sobie mnóstwo empatii, życzliwości i zrozumienia. Kompetentnie prowadzą rozmowę, wręcz czytając z twarzy drugiej osoby jej intencje i emocje. Służą radą i można im zaufać. Osoby te kochają pomagać, są takimi dobrymi duszami i często pragną angażować się w działania na rzecz całej społeczności. Propagują nowoczesne teorie i nowe technologie. Nie zapominają jednak o utartych zwyczajach, które otaczają szacunkiem.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: zdecydowanie, energiczność, aktywność, przedsiębiorczość, wrażliwość, wielozadaniowość
  • Wady: samowola, bunt, przenikliwość, nieokrzesanie, brak manier, zazdrość
  • Predyspozycje zawodowe: spiker radiowy, model, biolog, pielęgniarz, stewardesa, pogodynka
  • Kolor: beżowy, biały, miętowy, pomarańczowy
  • Liczba: 3
  • Roślina: aster
  • Klejnot: lapis-lazuli
  • Znak zodiaku: Strzelec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 22 listopada odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Barana, Wagi, Panny.

Są uczuciowi i szybko angażują się w relacje. Tworząc z kimś związek, patrzą na niego bardzo przyszłościowo i nie wyobrażają sobie rozstania z tą osobą. Ich silne przywiązanie sprawia, że w przypadku jakichkolwiek drobnych kłopotów, łatwo się załamują i panikują. Z reguły jednak udaje im się opanować emocje i szczerą rozmową wypracować kompromis. Wbrew pozorom są bardzo wrażliwi i sentymentalni. Czerpią radość z okazywania uczuć drugiej połówce, a więc robią to często i bardzo kreatywnie.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 2, 10, 13, 14, 21, 25, 27.

Imieniny 22 listopada

Znane osoby urodzone 22 listopada

  • ADD YOUR COMMENT