26 listopada

Horoskop urodzeniowy 26 listopada

Wyróżnia ich ogromna wrażliwość i dobre serce. Pomagają bezinteresownie i są gotowi wiele poświęcić dla dobra innych. Urodzeni 26 listopada to osoby, do których niemal zawsze możemy zwrócić się w sytuacji kryzysowej. Są dobrymi słuchaczami, a ponadto zawsze możemy liczyć na obiektywną opinię i życiową poradę prosto z serca. Mają mnóstwo przyjaciół, do których są silnie przywiązani. Bardzo cenią sobie również chwile rodzinne,a dom jest miejscem, w którym czują się zrelaksowani i bezpieczni.

Wiedzą, do czego w życiu dążą i nie ma takiej siły, która mogłaby ich zatrzymać. Mają w sobie dużo energii, motywacji,a pozytywne myślenie sprawia, że z łatwością pokonują przeciwności losu i nie przejmują się potknięciami. Z każdego z nich wyciągają wnioski i starają się w ten sposób się doskonalić. Nie brakuje im dojrzałości, pracowitości i wytrwałości. Do ważnych, życiowych decyzji podchodzą z dystansem i zawsze wcześniej dokładnie analizują wszystkie za i przeciw.

Urodzeni w tym dniu należą do osób ogromnie zdolnych, ale i bardzo skromnych. O ich sukcesach dowiemy się jedynie przypadkiem lub gdy ktoś inny postanowi je ujawnić. Trzeba zaznaczyć, że kochają oni podróże. Ich fascynacja odległymi zakątkami świata jest tak wielka, że postanawiają wszystkie je zwiedzić. Odważnie sięgają po marzenia i stopniowo poznają odległe kultury.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: roztropność, ostrożność, szlachetność, skromność
  • Wady: duma, nieodpowiedzialność, beztroska, upór
  • Predyspozycje zawodowe: protetyk, agent reklamowy, reżyser, przedszkolanka, dziennikarka
  • Kolor:  granatowy, czerwony, fioletowy, szafranowy
  • Liczba: 3
  • Roślina: morwa
  • Klejnot: karneol
  • Znak zodiaku: Strzelec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 26 listopada odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Panny, Wagi, Lwa.

Rodzina jest dla nich bardzo ważna. Nigdy nie stawiają jej poniżej innych aspektów życiowych. Bliscy są dla nich bezpieczną przystanią, oazą spokoju. Uwielbiają spędzać z nimi czas, a ich obecność szczególnie koi ich nerwy w trudnych sytuacjach. Są oddani i lojalni. Dla ukochanej osoby są zdolni do poświęceń. Zawsze służą pomocą i wsparciem.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 2, 5, 8, 13, 16, 17, 19, 23, 25.

Imieniny 26 listopada

Znane osoby urodzone 26 listopada

  • ADD YOUR COMMENT