29 listopada

Horoskop urodzeniowy 29 listopada

Mają mnóstwo znajomości i choć z początku mogło by się wydawać, że są to nietrwałe relacje jedynie w jakimś celu, ci, którzy ich znają wiedzą, że są to po prostu osoby skromne, życzliwe i bardzo sympatyczne. Urodzeni 29 listopada mają jednak tak silny urok osobisty, że trudno pozostawać opornym na ich pozytywną energię i powalający uśmiech. Świetnie radzą sobie w relacjach z innymi, gdyż wnikliwie obserwują zachowania ludzi i często je analizują. Intryguje ich ludzka natura i chcą stale zgłębiać jej tajniki. Mają w sobie mnóstwo empatii i zrozumienia dla innych. Każdy wie, że u nich zawsze znajdzie wsparcie i dobrą radę.

Należą do osób odważnych, skłonnych do ryzyka i aktywnych. Lubią działać i stale się doskonalą. Chcą zdobywać wiedzę z różnych dziedzin nauki i nie cofają się nawet wówczas, gdy na ich drodze pojawiają się spore przeciwności czy komplikacje. Wiedzą, do czego dążą i nie brakuje im zapału do pracy. Trzeba przyznać, że ich ambicje są dość wygórowane, co być może stanowi impuls do działania i niekończącą się motywację.

Zdarza im się nie kontrolować swoich emocji, co przekłada się na dość skrajne, niezrozumiałe czasem reakcje. Nigdy jednak, nie mają oni złych zamiarów. Świadomi swoich wad starają się je korygować. Praca nad sobą jest czymś, na co poświęcają sporo czasu i energii w swoim życiu. Chcą być usatysfakcjonowani swoją pracą, osiągnięciami i tym jakimi są ludźmi. Są utalentowani na wielu płaszczyznach. Mają analityczny umysł, ale i potrafią myśleć kreatywnie i działać twórczo. Zależy im również na opinii innych. Ich marzeniem jest zaistnieć i przysłużyć się ludzkości.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: szczerość, spontaniczność, urok osobisty, pewność siebie, poczucie humoru
  • Wady: nerwowość, impulsywność, przenikliwość, pochopność
  • Predyspozycje zawodowe: ankieter, farmakolog, polityk, naukowiec, coach
  • Kolor: szary, beżowy, kość słoniowa
  • Liczba: 5
  • Roślina: cis
  • Klejnot: spinel szlachetny
  • Znak zodiaku: Strzelec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 29 listopada odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Wagi, Wodnika, Lwa.

Marzą o miłości od pierwszego wejrzenia. Są romantykami i sentymentalistami. Ich odwaga, pozytywizm i pewność siebie sprawia, że bardzo szybko zyskują zainteresowanie i sympatię płci przeciwnej. Doskonale opanowali sztukę flirtowania, a ich poczucie humoru sprawia, że można by rozmawiać z nimi godzinami. Są bardzo energiczni i potrzebują dużej ilości wrażeń. Uwielbiają spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu w towarzystwie rodziny i ukochanej osoby.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 4, 6, 8, 13, 16, 19, 23, 30.

Imieniny 29 listopada

Znane osoby urodzone 29 listopada

  • ADD YOUR COMMENT