28 listopada

Horoskop urodzeniowy 28 listopada

Urodzeni 28 listopada to osoby niezwykle szczere, szlachetne i aktywne. Lubią działać na rzecz innych i często angażują się w różnego rodzaju zbiórki i organizacje charytatywne. Na sercu szczególnie leży im dobro społeczności, w której żyją, gdyż kochają swój kraj i starają się działać na jego rzecz kiedy tylko znajdą okazję. Można więc z pewnością nazwać ich patriotami. Ponadto są to osoby niezwykle sympatyczne i towarzyskie. Lubią nawiązywać nowe znajomości, a ponieważ mają w sobie mnóstwo pozytywnej energii zawsze są mile widziani i szybko zyskują zaufanie innych.

Są dość ostrożni i zdystansowani do wszelkich nowości. Ponieważ w życiu, raczej kierują się swoimi zasadami, niełatwo jest zachęcić ich do zmiany wyznawanych wartości. Nie są jednak na tyle wąsko myślący, by z góry odrzucić sugestie innych. Każdą uwagę rozpatrują dokładnie z wielu perspektyw i kiedy dojdą do wniosku, że któraś z nich może okazać się przydatna, korzystają z niej. Trzeba przyznać, że zazwyczaj są opanowani i emanują spokojem. Zawsze myślą racjonalnie i wiedzą, jak wyjść z najbardziej kryzysowej sytuacji.

Można pozazdrościć im wytrwałości, zdecydowania i konsekwencji w działaniu. Zawsze dążą do celu, pewni siebie i pełni zapału. Działają szybko, skutecznie i bardzo dokładnie. Świetnie sprawdzają się w pracach grupowych, gdyż naturalnie przejmują rolę lidera i kierują pracą w odpowiedzialny sposób. Skutecznie komunikują się z innymi i wiedzą, jak dopasować zadania do umiejętności współpracowników. Nie zależy im na władzy, jedyne na czym skupiają swoją uwagę to zasięg ich możliwości, który powiększa się wraz ze wzrostem kontroli. Ich pragnieniem od zawsze bowiem była zmienianie świata na lepsze.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

 • Zalety: pogoda ducha, subtelność, stałość, zdecydowanie, odwaga, pewność siebie
 • Wady:  niefrasobliwość, nerwowość, zmienność, nieodpowiedzialność, marnotractwo
 • Predyspozycje zawodowe: nauczyciel, ekonomista, szef, pszczelarz, ratownik górski
 • Kolor: pomarańczowy, kremowy, żółty
 • Liczba: 3
 • Roślina: złocień
 • Klejnot: diament
 • Znak zodiaku: Strzelec

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 28 listopada odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Wodnika, Barana, Lwa.

Szukają partnera, który swoją odwagą, pewnością siebie i kreatywnością ubarwi ich życie. Potrzebują osoby, z którą będą mogli odważnie kroczyć przez życie. Nie wahają się przed niespotykanymi rozwiązaniami i wspólnie z bliskimi chcą doświadczać świata. Są bezpośredni i szczerzy. Nie znoszą kłamstwa, dlatego jedyną formą rozwiązywania problemów w ich rodzinie jest otwarta rozmowa. Przepełnia ich troska i głębokie uczucie do drugiej połówki.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 2, 3, 5, 7, 11, 13, 18, 21, 29.

Imieniny 28 listopada

Znane osoby urodzone 28 listopada

 • Alfonso Cuarón – meksykański reżyser, scenarzysta, montażysta i producent
 • Ed Harris – amerykański aktor, reżyser, producent filmowy i scenarzysta
 • Justyna Sieńczyłło – polska aktorka teatralna i telewizyjna
 • ADD YOUR COMMENT