21 listopada

Horoskop urodzeniowy 21 listopada

Urodzeni 21 listopada to zdecydowane, odważne jednostki, które wiedzą, co chcą w życiu osiągnąć. Od początku działają według planu i konsekwentnie wypełniają wszystkie jego punkty. Są ambitni i inteligentni. Nie brakuje im sprytu i świetnej organizacji. Pragną dokonać w życiu wielkich czynów i zapisać się na kartach historii. Trzeba przyznać, że mają do tego predyspozycje. Wytrwałość, odpowiedzialność i pracowitość pozwala im niemal zawsze osiągać sukcesy.

Najbardziej cenią sobie swoje własne zasady i wartości. Przekonać do zmiany zdania może ich jedynie naprawdę mocna argumentacja. Nie można jednak powiedzieć, że są nietolerancyjni czy wąsko myślący. Ponieważ chcą się stale rozwijać i doskonalić, otwarcie podchodzą do krytyki i biorą sobie do serca rady innych osób. Dzięki takiemu podejściu otwierają się na nowe możliwości i zdobywają przydatną wiedzę. Jedynie przesądy czy niepotwierdzone plotki nie spotykają się z ich aprobatą i o tych, nawet nie chcą słuchać. Wiążę się to z faktem, że najczęściej stanowią one przeszkodę w realizacji nowatorskich rozwiązań, których dzisiejsi solenizanci są zwolennikami.

Są towarzyscy i bardzo szybko aklimatyzują się w nowym środowisku. Niemal z każdym potrafią znaleźć wspólny język. Ponadto trzeba przyznać, że są osobami interesującymi i budzącymi podziw swoją inteligencją i osiągnięciami. Bardzo im to pasuje, gdyż cenią sobie szacunek innych. Ich grono znajomych jest więc pokaźne i zdaje się stale powiększać. Z reguły są oni godni zaufania, słowni i pełni empatii, co sprawia, że szybko nawiązują przyjaźnie na lata.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety:  skromność, troska, słowność, ambicja, samozaparcie
  • Wady: nieśmiałość, skrajność, dociekliwość, popędliwość, nieostrożność, materializm
  • Predyspozycje zawodowe: taksówkarz, agent ubezpieczeniowy, piekarz, chemik, geolog, sprzedawczyni
  • Kolor: czerwony, szary, ciemny zielony, żółty
  • Liczba: 2
  • Roślina: lilia
  • Klejnot: hiacynt
  • Znak zodiaku: Skorpion

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 21 listopada odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Ryb, Wagi, Koziorożca.

Szukając partnera kierują się głównie cechami osobowości. Ponad wszystko cenią sobie podobny światopogląd i liczą na to, że z drugą połówką będą mogli nawiązać prawdziwą, szczerą przyjaźń. Są szczerzy, uczuciowi i odpowiedzialni. Nie dopuszczają się zdrad, są słowni i zawsze pomocni. Nie można również zarzucić im egoizmu, gdyż w każdej chwili są w stanie poświęcić się dla rodziny.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 4, 9, 10, 13, 21, 24, 25, 27.

Imieniny 21 listopada

Znane osoby urodzone 21 listopada

  • ADD YOUR COMMENT