16 maja

Horoskop urodzeniowy 16 maja

Z jednej strony niesamowicie wrażliwi, skorzy do pomocy i empatyczni, a z drugiej bezwzględni i żądni władzy. Te skrajności to cechy osób urodzonych 16 maja. Trzeba przyznać, że to dość niecodzienne zestawienie charakterystyk opisuje ich najlepiej. Zawsze można na nich liczyć, słyną z uczciwości i prawości. Rozumieją drugiego człowieka i okazują mu wsparcie. Unikają kłótni i zawsze starają się znaleźć kompromis. Mają swoje poglądy, ale szanują zdanie innych. Są tolerancyjni i otwarci na dyskusję.

Jeśli chodzi o osiągnięcie celu to nie można odmówić im pracowitości i wytrwałości. Zawzięcie dążą do realizacji ustalonych planów i nic nie jest w stanie ich powstrzymać. Ich determinacja momentami popycha ich do skrajnych działań. W takich chwilach zapominają o wyznawanych wartościach. Uważają się za urodzonych liderów i za wszelką cenę chcą osiągnąć władzę. Od otoczenia wymaga bezgranicznego poparcia i podporządkowania.

Swoją pewność siebie i zapał do działania często wykorzystują do pracy na rzecz społeczności. Podczas takich akcji pełnią rolę przywódcy, ale i cenią sobie współpracę, bez której nic by się nie udało. Są skryci i zdystansowani, co pomaga im uniknąć niepotrzebnych rozczarowań. Świadomi swoich mocnych i słabych stron stale pracują nad doskonaleniem siebie i swoich umiejętności.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: spokój, rozwaga, czułość, troska, cierpliwość
  • Wady: porywczość, upór, bezwzględność
  • Predyspozycje zawodowe: dietetyk, wulkanizator, agent reklamowy, wizażystka, recepcjonistka
  • Kolor: pomarańczowy, srebrny, cytrynowy
  • Liczba: 4
  • Roślina: cynia
  • Klejnot: kryształ górski
  • Znak zodiaku: Byk

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 16 maja odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Panny, Koziorożca, Wagi.

Jako partnerzy są uczuciowi i romantyczni. Często otwarcie okazują bliskim swoje uczucia. Cenią sobie spokój domowego ogniska. Zależy im na tym, by rodzina zapewniała poczucie bezpieczeństwa, a atmosfera była ciepła i umożliwiała odpoczynek. Swoją rodzinę otaczają troską i zrozumieniem.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 4, 9, 13, 21.

Imieniny 16 maja

Znane osoby urodzone 16 maja

  • ADD YOUR COMMENT