28 maja

Horoskop urodzeniowy 28 maja

Czarujące urokiem osobistym, przesympatyczne dusze towarzystwa – tak można by opisać dzisiejszych solenizantów. Urodzeni 28 maja to osoby szlachetne, pokojowe i uprzejme. Unikają niepotrzebnych konfliktów i dążą do utrzymania miłej, ciepłej atmosfery. Ich maniery są wręcz nienaganne, a adekwatny do sytuacji, schludny wygląd budzi szacunek i ogólną sympatię. Zawsze gotowi do pomocy i służący dobrą radą. Dzięki rozległej wiedzy i licznym życiowym doświadczeniom potrafią poradzić sobie w każdej sytuacji i chętnie dzielą się tą wiedzą z innymi. Nic więc dziwnego, że ich i tak już szerokie grono znajomych wciąż się powiększa.

Zdarza im się pogrążać w przemyśleniach i dokładnie analizować aspekty swojego życia. Posiadają niezwykły zmysł obserwacji otaczającej ich rzeczywistości. Dzięki temu uczą się na własnych błędach i z łatwością wyciągają cenne wnioski na przyszłość. Lubią się rozwijać i ciągle to robią. Dążą do dwóch najważniejszych w ich mniemaniu wartości – szczęścia i satysfakcji. Żyją chwilą i czerpią z niej to co najlepsze.

Należą do osób pracowitych i ostrożnych. Dbają o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Lubią pomagać i często angażują się w liczne akcje charytatywne. Potrafią zachować się w towarzystwie i nigdy umyślnie nie sprawiają innym przykrości.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: wspaniałomyślność, życzliwość, taktowność
  • Wady: nerwowość, władczość, drażliwość, zmienność
  • Predyspozycje zawodowe: biotechnolog, chemik, geolog, scenarzysta, matematyk, tkacz
  • Kolor: oliwkowy, zielony, lawendowy
  • Liczba: 7
  • Roślina: jodła
  • Klejnot: sodalit
  • Znak zodiaku: Bliźnięta

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 28 maja odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Barana, Wodnika, Wagi.

Samotność to ich największy wróg. Rzadko jednak są na nią narażeni. Ich urok osobisty i pozytywna energia przyciąga spore ilości zainteresowanych, a takt i uprzejmość robi świetne wrażenie. Mogą być więc pewni, że wybór partnera nie będzie trudny. Rozsądność i uczciwość nie pozwala im wykorzystywać swoich zalet do niemoralnych celów. Jako partnerzy są lojalni i wyrozumiali. Zapewniają drugiej połówce poczucie bezpieczeństwa i wsparcie.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach:

Imieniny 28 maja

Znane osoby urodzone 28 maja

  • ADD YOUR COMMENT