22 maja

Horoskop urodzeniowy 22 maja

Urodzeni 22 maja to osoby pracowite, honorowe i uczciwe. Ogromną ilość sukcesów osiągają dzięki nieprzeciętnemu intelektowi, odwadze i pracowitości. Nie osiadają na laurach i śmiało podejmują coraz to nowsze wyzwania. Zanim podejmą działania poddają dokładnej analizie bieżącą sytuację. Nie działają pochopnie i pod wpływem emocji. Wiedzą, że droga do celu nie jest usłana różami i w każde swoje przedsięwzięcie wkładają dużo zaangażowania i czasu. Działają szybko i w pełnym skupieniu.

Odważnie stawiają czoła wszelkim przeciwnościom. Zdają sobie sprawę z tego, że są one częścią ich życia i muszą nauczyć się je pokonywać. Ponadto przyczyniają się one do większego poczucia satysfakcji ze zrealizowanych planów. Są to osoby sprytne i bystre. Zawsze są o jeden krok do przodu i potrafią przewidzieć poczynania swoich wrogów. Mierzą wysoko, a ich pragnieniem jest szacunek społeczny, który przyniesie im praca na wysokim stanowisku.

Na pochwałę zasługuje ich uczciwość i szczerość. Na każdy sukces starają się zapracować samodzielnie. W przeciwnym wypadku, nie ma on dla nich tak dużej wartości, a nawet jest to plama na ich honorze. W ludziach cenią sobie szczerość i sami są raczej bezpośredni. Wiedzą jednak, kiedy należy przemilczeć pewne sprawy, by nie sprawić komuś przykrości.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: taktowność, pracowitość, sumienność, spryt, lojalność
  • Wady: brak zdecydowania, upór, duma, nadmierna ambicja
  • Predyspozycje zawodowe: makler, polityk, ekonomistka, fryzjerka, krawcowa
  • Kolor: niebieski, błękitny, modry
  • Liczba: 1
  • Roślina: miecznik
  • Klejnot: spinel szlachetny
  • Znak zodiaku: Bliźnięta

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 22 maja odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Wagi, Ryb, Strzelca.

Często doskwiera im samotność, przez co prawdziwa miłość jest ich największym marzeniem. Nie znoszą nudy i często właśnie szara rzeczywistość przyczynia się do rozpadu ich związków. Przejawiają zazdrość i momentami próbują nawet kontrolować partnerów. Zazwyczaj nie wyrażają swoich uczuć wprost, przychodzi im to z trudem i potrzebują wsparcia oraz czasu.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach:

Imieniny 22 maja

Znane osoby urodzone 22 maja

  • ADD YOUR COMMENT