1 października

Horoskop urodzeniowy 1 października

Poukładani i pełni wewnętrznego spokoju. Z jednej strony subtelni i delikatni, z drugiej zawzięci i uparci. Potrafią postawić na swoim, wiedzą do czego dążą, a jakikolwiek wpływ na ich zachowanie to nie lada wyzwanie. Urodzeni 1 października to szalenie interesujące charaktery. Mają w sobie mnóstwo sprzeczności. Należy zaznaczyć, że są niesamowicie wrażliwi i empatyczni. Dość mocno przeżywają emocje otaczających ich osób i nastroje panujące w towarzystwie niemal od razu im się udzielają.

Dzisiejsi solenizanci mają szlachetne serce. Dobro ludzi jest dla nich bardzo ważne i lubią pomagać. To sprawia, że czują się spełnieni i pełni motywacji do działania. Czyjeś szczęście od razu im się udziela i jest to dla nich uczucie nieporównywalne do niczego. Są dobrze wychowani i nie dają po sobie poznać, gdy coś im nie odpowiada. Jeśli chcą i czują, że jest to konieczne, starają się doprowadzić do szczerej rozmowy, podczas której otwarcie wyrażają swoją opinię.

Mają ogromny zasób wiedzy i doświadczenia. Stale chcą się rozwijać i piąć po szczeblach kariery zawodowej. Lubią pracować, bo dostarcza im to satysfakcji i spełnienia. Są świadomi swoich mocnych stron i wykorzystują je najlepiej jak potrafią. Zawsze mają coś do powiedzenia i w każdej sprawie muszą zabrać głos. Odczuwają silną potrzebę podzielenia się swoimi odczuciami z innymi.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: lojalność, pracowitość, empatia, bezinteresowność
  • Wady: nieustępliwość, upór, nadwrażliwość, zaciętość
  • Predyspozycje zawodowe: piosenkarka, prezenterka telewizyjna, księgowa, szklarz, socjolog, sprzedawca
  • Kolor: beżowy, fioletowy, limonkowy, miętowy
  • Liczba: 2
  • Roślina: rumianek
  • Klejnot: agat
  • Znak zodiaku: Waga

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 1 października odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Bliźniąt, Lwa, Raka.

Ogromną zaletą osób urodzonych w tym dniu jest ich wierność i przywiązanie. Jeśli chodzi o bliskie osoby, są wobec nich szczere i lojalne. Cenią sobie spokój domowego ogniska, dbają o ciepłą atmosferę w domu. Chcą założyć rodzinę i lubią dzieci. Jako partnerzy są odpowiedzialni i troskliwi. Ponadto zawsze można na nich liczyć, gdyż wykazują się godną podziwu słownością.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 3, 7, 19, 24, 31.

Imieniny 1 października

Znane osoby urodzone 1 października

  • ADD YOUR COMMENT