30 października

Horoskop urodzeniowy 30 października

Urodzeni informatycy. Świetnie znają się na technologii i uwielbiają wszelkie nowinki z tej dziedziny. Chętnie je testują i polecają innym. Lubią analizować nowe odkrycia i sami marzą o dołożeniu swojej cegiełki do świata nauki. Urodzeni 30 października sporo czasu spędzają nad książkami. Ich ambicje nie pozwalają im próżnować, stale dowiadują się nowych rzeczy, zgłębiają kolejne fakty i starają się ciągle poszerzać swoją wiedzę z różnych dziedzin. Bardzo ważną w ich życiu wartością jest również wykształcenie, które zdobywają stosunkowo szybko.

Dość realistycznie patrzą na świat. Do nowych znajomości podchodzą bardzo sceptycznie i choć lubią ludzi, nigdy w 100% im nie ufają. Boją się zranienia i wystrzegają się zaangażowania. Sprawiają jednak wrażenie pewnych siebie i swoich racji. Bardzo łatwo więc przekonują innych do swojego zdania, nawet nieświadomie. Ludzie darzą ich szacunkiem i raczej postrzegają ich jako osoby odpowiedzialne i godne zaufania. Niemały podziw budzi również ich samodzielność, rzucająca się w oczy w każdej dziedzinie ich życia. Taką niezależnością dowodzą, że na wszystko w życiu zapracowali sobie sami.

Każdy swój obowiązek wykonują na czas. Nie boją się wyzwań i nawet jeśli coś z początku wydaje im się trudne, nie zniechęcają się, dobrze analizują problem i plastycznie szukają odpowiednich rozwiązań. Są otwarci i spokojni. Dzięki temu nie zamykają się na różne pomysły. Ponadto ogrom posiadanej wiedzy sprawia, że z łatwością poradzą sobie w każdej sytuacji. Trzeba przyznać, że są niesamowicie wytrwali i pracowici. Nie można odmówić im także zaangażowania i konsekwencji w działaniu.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

 • Zalety: samozaparcie, odpowiedzialność, pracowitość, punktualność, zaradność
 • Wady: dystans, pracoholizm
 • Predyspozycje zawodowe: telefonistka, bibliotekarka, piosenkarz, komornik, grawer
 • Kolor: biały, zielony, tabaczkowy
 • Liczba: 5
 • Roślina: len
 • Klejnot: chryzoberyl
 • Znak zodiaku: Skorpion

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 30 października odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Lwa, Wagi, Koziorożca.

Są bardzo emocjonalni i cenią sobie więź z partnerem. Długo szukają osoby, z którą będzie ona odpowiednio mocna i prawdziwa. Zależy im na osobie, której z czystym sumieniem będą mogli zaufać. Są odważni i odpowiedzialni. W ich towarzystwie nie straszne są już żadne trudy życia. Wszystko wydaje się do pokonania, a wszechobecny optymizm zaraża nas niemal od razu. Ich lojalność i zaangażowanie zapewnia nas, że są świetnymi kandydatami na drugą połówkę.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 12, 13, 14, 23, 27, 31.

Imieniny 30 października

Znane osoby urodzone 30 października

 • Krzysztof Daukszewicz – polski satyryk, artysta kabaretowy, felietonista, poeta, autor tekstów, piosenkarz, gitarzysta i kompozytor
 • Andrzej Rybiński – polski piosenkarz, gitarzysta i kompozytor
 • Tomasz Zimoch – polski dziennikarz, komentator sportowy i polityk
 • ADD YOUR COMMENT