11 października

Horoskop urodzeniowy 11 października

Urodzeni 11 października to osoby niezwykle spokojne i mądre życiowo. Zdaje się, że w bardzo młodym wieku osiągają stabilizację i spełnienie życiowe. Są to ludzie otwarci na świat. Lubią nowe wyzwania i nie boją się podejmować ryzyka. Nie brakuje im pewności siebie i motywacji do działania. Taka postawa ma swoje źródło w samoświadomości, którą stale starają się rozwijać. Obserwują siebie i swoje emocje, a ponadto potrafią wyciągać trafne wnioski ze swoich czynów. Dobrze znają więc swoje mocne i słabsze strony, dzięki czemu mogą dopasować czekające ich obowiązki do swoich możliwości.

Nie ma dla nich sytuacji bez wyjścia. Zawsze starają się poradzić sobie z każdym problemem i nie zniechęcają się trudnościami. Nie brakuje im odwagi i można pozazdrościć im opanowania. Ponieważ są empatyczni i zależy im na szczęściu innych ludzi, bezinteresownie pomagają tym w potrzebie. Służą pomocą zarówno ta materialną jak i psychiczną. Dają poczucie bezpieczeństwa przez co ludzie darzą ich zaufaniem niemal od pierwszej chwili. Otaczają innych wsparciem i zrozumieniem. Mają w sobie mnóstwo ciepła i pozytywnej energii.

Do ich ambicji należy między innymi wprowadzenie niezbędnych zmian w funkcjonowaniu społeczności. Chcą, by wszystkim żyło się lepiej. Są strażnikami sprawiedliwości i nie znoszą przemocy. Sami bezwzględnie trzymają się zasad wyznaczonych przez ich własne sumienie. Zawsze działają w zgodzie ze sobą. Należy wspomnieć, że dzisiejsi solenizanci są niezwykle wrażliwi na sztukę. Ich romantyczne dusze uwielbiają dobre filmy, muzykę i potrafią docenić piękno otaczającego ich świata. Dużo czasu spędzają na łonie natury, co koi ich nerwy i pozwala zebrać energię do dalszych działań.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: optymizm, skromność, empatia, zaradność, szlachetność
  • Wady: powierzchowność, tchórzliwość, niezdecydowanie, apatia, bierność
  • Predyspozycje zawodowe: projektantka mody, sekretarka, ekspedientka, architekt, stróż, strażnik miejski
  • Kolor: oliwkowy, pomarańczowy, złoty, morelowy
  • Liczba: 4
  • Roślina: dziurawiec
  • Klejnot: malachit
  • Znak zodiaku: Waga

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 11 października odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Wodnika, Barana, Lwa.

Ze względu na swoją wrażliwość dzisiejsi solenizanci zasługują na miano romantyków. Uwielbiają chwile spędzone tylko we dwoje, gesty pełne sentymentu i melancholii. Ich sercem zawładnąć można poprzez oryginalność. Wszystko co nietuzinkowe i wyróżniające się z tłumu od razu ich intryguje. Należy dodać, że możemy się po nich spodziewać odrobiny szaleństwa, ale i namiętności. Są bardzo ugodowi i dochowują wierności. Zawsze można liczyć na ich wsparcie.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 3, 5, 6, 13, 21, 28.

Imieniny 11 października

Znane osoby urodzone 11 października

  • ADD YOUR COMMENT