10 października

Horoskop urodzeniowy 10 października

Urodzeni 10 października są skromni i prostolinijni. Jednocześnie należą do osób zdolnych i sprytnych. Doskonale znają swoje mocne strony i potrafią je wykorzystać na swoją korzyść. Uwielbiają sztukę i potrafią dostrzec piękno w rzeczach czy sytuacjach z życia codziennego. Dzięki temu stale są pozytywnie nastawieni i zachwyceni otaczającym ich światem. Cieszą się każdą chwilą i większość wolnego czasu spędzają w gronie najbliższych.

Towarzyszy im ogromna wrażliwość, ale wciąż potrafią zdystansować się do ludzi czy wydarzeń, z którymi nie mają przyjemnych wspomnień. Urodzeni w tym dniu to wytrwałe, odważne jednostki. Bez wahania dążą do wyznaczonego celu i nie oglądają się za siebie. Nie przejmują się niepowodzeniami. Tworzą i ciągle modyfikują plan działania. Lubią współpracować i są otwarci na krytykę. Wiedzą, że dzięki niej zdobywają nowe perspektywy na pewne sprawy.

Są bardzo dojrzali i otwarci na świat. Mają sporo doświadczenia i fałszywe osoby czy ich nieczyste intencje są w stanie wyczuć od samego początku. Nie dają więc sobą manipulować i w kontaktach międzyludzkich, choć bardzo życzliwi, są ostrożni i zachowawczy. Dzięki temu raczej nie zdarza im się odczuwać rozczarowania czy żalu. Zazwyczaj nie przechodzą obojętnie wobec nieodpowiedniego zachowania i mają w sobie na tyle odwagi by zwrócić uwagę czy podzielić się swoją opinią.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: błyskotliwość, optymizm, delikatność
  • Wady: uszczypliwość, natręctwo, bunt
  • Predyspozycje zawodowe: ekspedientka, egzaminator, ekolog, mikrobiolog
  • Kolor: niebieski, srebrny, indygo
  • Liczba: 5
  • Roślina: sosna
  • Klejnot: aleksandryt
  • Znak zodiaku: Waga

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 10 października odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Barana, Raka, Strzelca.

W życiu zależy im na spokoju ducha. Szukają osoby o podobnym spojrzeniu na świat, z którą znajdą wspólny język. Jako partnerzy potrafią zapewnić poczucie bezpieczeństwa i stabilizację finansową. Cenią sobie rodzinne tradycje, są wierni i oddani. Starają się być autorytetem dla swoich bliskich.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 10, 13, 17, 24, 29, 30.

Imieniny 10 października

Znane osoby urodzone 10 października

  • ADD YOUR COMMENT