8 października

Horoskop urodzeniowy 8 października

Wulkany energii i dusze towarzystwa. Tak można by opisać urodzonych 8 października. Dzisiejsi solenizanci potrzebują mnóstwo uwagi i uwielbiają być autorytetem. Podczas spotkań starają się być stale w centrum zainteresowania, gdyż to sprawia, że czują się doceniani i to na tym uczuciu budują swoje poczucie własnej wartości. Należy wspomnieć, że mają w sobie coś co intryguje i sprawia, że nie da się przejść obok nich obojętnie. Ich dość specyficzne poczucie humoru potrafi rozweselić nawet największego gbura na spotkaniu.

Niesamowicie energiczni i pozytywnie nastawieni. Lubią się rozwijać i stale próbują nowych rzeczy. Ryzyko to ich drugie imię, a jeśli chodzi o zmiany, stają pierwsi w kolejce do działania na rzecz innych. Udzielają się w organizacjach charytatywnych, bo dobro słabszych leży im na sercu. Pomaganie przynosi im mnóstwo szczęścia i dodaje celu ich życiu. Lubią czuć się potrzebni i wiedzą, że ich drobny gest może odmienić komuś życie.

Doskonale rozumieją innych. Trzeba przyznać, że znają się na ludziach i naprawdę niewiele brakuje im do przewidzenia niemal każdego ich ruchu. Umieją wyczytać czyjeś intencje i są pełni empatii. Te cechy sprawiają, że ich grono znajomych powiększa się. Mają oni sporo szczęścia i osoby, którymi otaczają się na co dzień są wspierające i troskliwe. W życiu stawiają na rozwój osobisty, ale nie zapominają o chwilach dla siebie. Bez skrupułów gospodarują sobie czas wolny i spędzają go na rozmaitych rozrywkach.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: pogoda ducha, żartobliwość, zdrowy rozsądek, odwaga
  • Wady: egocentryzm, upór, lenistwo
  • Predyspozycje zawodowe: bibliotekarka, sekretarka, informatyk, szef kuchni, piekarz, szlifierz
  • Kolor: pomarańczowy, morski, wrzosowy
  • Liczba: 9
  • Roślina: jaskier
  • Klejnot: bursztyn
  • Znak zodiaku: Waga

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 8 października odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Wagi, Panny, Skorpiona.

Uwielbiają być w centrum zainteresowania, a więc z łatwością zapisują się w pamięci płci przeciwnej. Ich urok osobisty, pewność siebie i energia, którą wręcz emanują sprawiają, że mają sporo adoratorów. Jako partnerzy są uczuciowi i troskliwi. Potrafią zadbać o dobro rodziny i martwią się o komfort psychiczny jej członków. Wierzą, że w domu rodzinnym powinna panować spokojna atmosfera pełna zrozumienia.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 3, 5, 12, 14, 17, 26.

Imieniny 8 października

Znane osoby urodzone 8 października

  • ADD YOUR COMMENT