29 października

Horoskop urodzeniowy 29 października

Są idealni, niemal w każdym calu. Świetni organizatorzy, doskonali stratedzy i niezawodni, odpowiedzialni pracownicy. Urodzeni 29 października to wyjątkowo zdolne i pracowite osoby. Kto jak kto, ale oni zdecydowanie mają potencjał na osiągnięcie w życiu to, czego sobie tylko zapragną. Całym sobą angażują się w swoje projekty i dużo czasu spędzają na ich doskonaleniu. Proces ten jednak zawsze oparty jest w 100 % na ich wysiłkach. Nie wyobrażają sobie bowiem postępować według czyichś opinii, a tym bardziej korzystać z pomocy. Zależy om, żeby każde ich osiągnięcie mogli z czystym sumieniem przypisać jedynie sobie.

Niełatwo zdobyć ich zaufanie. Są wyjątkowo ostrożni i na pierwszy rzut oka chłodni i zdystansowani. Dokładnie dobierają sobie towarzystwo, a swoich bliskich darzą kredytem zaufania. Interesuje ich literatura i oprócz zgłębiania wiedzy akademickiej, często sięgają po rozrywkowe treści. Dużo czasu spędzają w gronie rodzinnym, na łonie natury lub na zabawach z ulubionymi pupilami. Te formy aktywności gwarantują im odpoczynek i chwile wytchnienia po intensywnym tygodniu.

Należą do osób stale pracujących. Potrzebują czuć, że mają jakiś cel, do którego dążą. Ponadto na pierwszym miejscu stawiają rozwój osobisty. Marzą, by wiele osiągnąć się, choć wydawać by się mogło, że nie ma tematu, który jeszcze nie został przez nich dogłębnie zbadany. Niesamowicie zdolni, sumienni, ale i perfekcjoniści. W każdej dziedzinie życia dążą do doskonałości, co czasami okazuje się dla nich zgubne. Mimo protestów najbliższych, oni wciąż narzucają na siebie presję. Mają niezwykle wrażliwe dusze, są szlachetni i pełni empatii. Chętnie udzielają się w akcjach charytatywnych.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

 • Zalety: pracowitość, oddanie, szlachetność, bezinteresowność, sumienność
 • Wady: perfekcjonizm, niezależność, dystans, surowość, bezwzględność
 • Predyspozycje zawodowe: krawcowa, kosmetolog, psycholog, dyspozytor lotniczy, logopeda, szklarz
 • Kolor: oliwkowy, biały, amarantowy, fioletowy
 • Liczba: 4
 • Roślina: rumianek
 • Klejnot: niebieski szafir
 • Znak zodiaku: Skorpion

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 29 października odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Wagi, Raka, Skorpiona.

Mimo, że to osoby zapracowane i raczej nie przywiązujące wagi do życia emocjonalnego, zależy im, by zbudować zdrowy, szczęśliwy związek. Potrzebują obecności drugiej osoby, jej wsparcia i zrozumienia. Są dość surowi i raczej trudno jest im spojrzeć na pewne kwestie z innej perspektywy. Należy jednak pozostać cierpliwym i dać im czas. Gdy już całkiem oddadzą się relacji, będą wiernymi, oddanymi partnerami do końca życia.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 5, 7, 8, 19, 21, 23, 25, 30.

Imieniny 29 października

Znane osoby urodzone 29 października

 • Winona Ryder, właściwie Winona Laura Horowitz – amerykańska aktorka filmowa
 • Richard Dreyfus – amerykański aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, komik
 • Lee Child, właściwie Jim Grant – brytyjski pisarz, autor cyklu powieści sensacyjnych
 • ADD YOUR COMMENT