4 października

Horoskop urodzeniowy 4 października

Inteligentni, dobrze wychowani i niesamowicie zdolni. Urodzeni 4 października to bardzo ciekawe osobistości. Potrafią żyć według własnych zasad i jednocześnie być szanowanym i akceptowanym w towarzystwie. Wszyscy wiedzą zaś, że posiadają oni własny system wartości i to właśnie budzi w nich respekt i nie lada szacunek. Należą do osób utalentowanych, ale i ciężko pracujących. Wiedzą, że nic w życiu nie spadnie im z nieba i są gotowi wiele poświęcić, by zrealizować plany. Niesamowita jest ich chęć i determinacja do zdobywania wiedzy. Czerpią doświadczenie wręcz z każdej dziedziny o jaką zdarzy im się otrzeć w ciągu swojego życia. Stale ciekawi świata i ludzi, uśmiechnięci i pełni zapału.

Trzeba przyznać, że ich pracowitość i otwartość sprawia, że mają sporo możliwości, a ich przyszłość z dnia na dzień kreuje się coraz bardziej kolorowo. Bagaż doświadczeń i rozległa wiedza stanowią klucz ich sukcesów i pomogą im zapracować na wygodne życie. Są to jednak ludzie, którzy nie potrzebują luksusów. Stronią od materializmu. Doceniają małe rzeczy, kochają przyrodę i preferują spokojne miejsca na łonie natury. Tam czują się swobodnie i nabierają nowych sił do dalszego działania.

Zależy im, by zmieniać świat na lepsze. Dążą do równości i sprawiedliwości. Starają się swoją postawą i zachowaniem zdziałać cokolwiek w tym kierunku. Zawsze wiedzą jak się zachować i potrafią znaleźć rozwiązanie każdej, nawet najbardziej skomplikowanej sytuacji. Są szczerzy i honorowi. Nie mają problemu, by otwarcie przyznać się do błędu, czy po prostu przyjąć czyjąś krytykę. Pomaga im to w samodoskonaleniu.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: harmonia wewnętrzna, spokój, sprawiedliwość, pracowitość, wierność, kultura osobista
  • Wady: nieustępliwość, wybredność, skrytość
  • Predyspozycje zawodowe: zegarmistrz, położna, kelnerka, muzyk
  • Kolor: czarny, srebrny, czerwony
  • Liczba: 9
  • Roślina: grzybień biały
  • Klejnot: cyrkonia
  • Znak zodiaku: Waga

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 4 października odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Lwa, Raka, Wodnika.

Kiedy już znajdą swoją drugą połówkę, ofiarują jej całego siebie. Liczą się z jej zdaniem i otaczają ją troską i przyjaźnią. Dają niesamowite poczucie bezpieczeństwa i są świetnymi partnerami do rozmowy. Zawsze można na nich liczyć. Są wierni i oddani. Nie znoszą fałszu i stronią od kłamstw. Zawsze stawiają sprawy jasno i nie kryją się ze swoimi odczuciami. Stale dążą do samorozwoju, nie tylko ze względu na siebie, ale i ze względu na ukochaną osobę.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 7, 11, 13, 14, 26, 30.

Imieniny 4 października

Znane osoby urodzone 4 października

  • ADD YOUR COMMENT