18 października

Horoskop urodzeniowy 18 października

Zapatrzeni w siebie, twórczy i energiczni. Mają w sobie coś z artystów, a swoją pozytywną aurą przyciągają tłumy. Urodzeni 18 października to niesamowicie sympatyczne osoby. Łatwość w nawiązaniu z nimi kontaktu miło zaskakuje, a rozmowa zawsze wywołuje uśmiech i poprawia humor. Mimo tak pozytywnego podejścia do życia, są to ludzie dość dumni i poszukujący atencji. Uwielbiają komplementy i każdy z nich, nawet zupełnie nieadekwatny biorą do siebie.

Rzucającą się w oczy wadą dzisiejszych solenizantów jest fakt, że są łatwowierni i momentami próżni. Bardzo łatwo jest wpłynąć na ich zachowanie i zmienić ich poglądy poprzez schlebianie im. Zupełny brak zdrowego rozsądku i stałych wartości sprawia, że mają opinię ludzi nieodpowiedzialnych i niedojrzałych. Niestety, powierzenie im swojego sekretu wiąże się z niemałym ryzykiem, a jakakolwiek współpraca wydaje się niemożliwa, ze względu na brak lojalności.

Mimo, że są to ludzie niezmiernie zdolni i kreatywni, niełatwo jest im znaleźć współpracowników czy odpowiedni zawód. Brak konsekwencji sprawia, że tracą w oczach pracodawców. Należy jednak dodać, że postawa beztroski i nadmiernej pewności siebie sprawia, że łatwiej przyjmują życiowe porażki. Nie rozpamiętują przeszłości i odważnie podejmują nowe wyzwania. Nawet, gdy czeka ich niepowodzenie, zyskują sporo doświadczeń i cennej wiedzy, a ponadto oszczędzają sobie zbędnego stresu.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: poczucie humoru, otwartość, towarzyskość, beztroska
  • Wady: próżność, duma, łatwowierność, zarozumiałość
  • Predyspozycje zawodowe: kucharka, prokurator, archeolog, sprzedawca, szklarz, inżynier
  • Kolor: złoty, beżowy, kanarkowy, zielony
  • Liczba: 5
  • Roślina: zawilec gajowy
  • Klejnot: turmalin
  • Znak zodiaku: Waga

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 18 października odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Wodnika, Lwa, Bliźniąt.

Są niezwykle towarzyscy i bardzo dużo swojego wolnego czasu spędzają w gronie znajomych i rodziny. Dzięki temu nie mają problemu ze znalezieniem swojej drugiej połówki. Trzeba przyznać, że ich uśmiech i urok osobisty przyciągają wielu i robią świetne pierwsze wrażenie. Życie z nimi jest jak beztroska przygoda, są pełni optymizmu i wprowadzają odrobinę szaleństwa do szarej rzeczywistości. Są wierni i wspierający. Uwielbiają dzieci i w przyszłości zakładają liczną rodzinę.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 2, 6, 7, 11, 14, 17, 22.

Imieniny 15 października

Znane osoby urodzone 18 października

  • ADD YOUR COMMENT