6 sierpnia

Horoskop urodzeniowy 6 sierpnia

Urodzeni 6 sierpnia stawiają sobie wzniosłe cele. Dużo czasu poświęcają na rozwój wewnętrzny. Jest on dla nich niemal najważniejszy, a zaspokajanie potrzeb niższego rzędu nie jest dla nich priorytetem. Dążą do uduchowienia i działają w zgodzie z własnym sumieniem, do czego chętnie namawiają innych. Nie znoszą zła i wystrzegają się niemoralnych czynów.

Należy zaznaczyć, że dzisiejsi solenizanci są niesamowicie uczuciowi. Całkowicie oddają się swoim emocjom, którymi wręcz żyją. Nie ma się co dziwić, że większość ich decyzji została podjęta właśnie pod ich wpływem. Nie wydaje się jednak, żeby ci zawracali sobie tym głowy. Są idealistami i wszystko co piękne i szlachetne szczerze ich zachwyca. Nieraz życie wśród własnych idei sprawia, że zapominają o bożym świecie i narażają się na nieprzyjemności.

Wystrzegają się bogactwa i doceniają to, co w ludziach najlepsze. Otaczają sympatią każdą napotkaną osobę, wierząc bezgranicznie w jej dobro. Dzięki samorozwoju swojego życia uczuciowego, czują się niepokonani i nie zniechęcają się niepowodzeniami. Nie przejmują się również opinią innych. Wiedzą czego chcą i potrafią nabrać zdrowego dystansu do otoczenia.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: intuicja, wierność, wrażliwość, uczuciowość
  • Wady: niedbałość, nieodpowiedzialność, niecierpliwość, nieprzewidywalność
  • Predyspozycje zawodowe: muzyk, kierowca, politolog, chemik, geolog
  • Kolor: beżowy, pomarańczowy, atramentowy
  • Liczba: 3
  • Roślina: rezeda
  • Klejnot: schryzokola
  • Znak zodiaku: Lew

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 6 sierpnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Wodnika, Wagi, Koziorożca.

Gotowi do poświęceń i zdolni do romantycznych czynów. Tacy to właśnie z nich romantycy. Dzisiejsi solenizanci są niezwykle uczuciowi, a będąc z nimi w związku nie da się nie zauważyć tej sentymentalnej części ich osobowości. Trudno o bardziej lojalnych, szczerych i oddanych partnerów. Potrafią być zarówno obrońcą jak i najlepszym przyjacielem. Możemy być pewni, że nigdy nie zostawią nas w potrzebie.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 7, 17, 21, 23, 25.

Imieniny 6 sierpnia

Znane osoby urodzone 6 sierpnia

  • ADD YOUR COMMENT