21 sierpnia

Horoskop urodzeniowy 21 sierpnia

Urodzeni 21 sierpnia dążą do osiągnięcia wewnętrznej harmonii. Cenią sobie sprawiedliwość i spokój w każdej dziedzinie swojego życia. Bardzo zależy im na działaniu w zgodzie ze sobą i z otaczającymi ich ludźmi. Unikają więc konfliktów i to oni zazwyczaj jako pierwsi wyciągają dłoń na zgodę. Są pełni szlachetnej chęci do pomocy i wierzą w drzemiące w innych dobro. Stale rozwijają się duchowo i poznają własną osobowość.

Nie pozwalają sobie na łamanie własnych zasad. Ściśle trzymają się systemu moralnego, który wypracowali przez lata obserwując samego siebie i otoczenie. Wciąż jednak wyciągają wnioski z życiowych przypadków, dzięki czemu czerpią cenną wiedzę. Lubią inspirować się wybitnymi jednostkami i dążyć do osiągnięcia podobnego stanu duchowego co oni. Być może wiążę się to z silną potrzebą wyznaczenia sobie celu swoich poczynań.

Należy dodać, że są to osoby energiczne, pełne zapału do działania i otwarte na świat. Bardzo często nawiązują nowe znajomości, które zazwyczaj utrzymują się przez lata, gdyż nie ma lepszych kandydatów na przyjaciół niż dzisiejsi solenizanci. Ich wewnętrzny spokój i życzliwość sprawia, że nie sposób czuć się przy nich źle. Zawsze można liczyć na ich dobre słowo i wsparcie. Nie przejawiają skłonności do emocjonalnych wybuchów i są bardzo konsekwentni w działaniu.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: szlachetność, tolerancja, stateczność, spokój, konsekwentność
  • Wady: nadwrażliwość, brak zdecydowania, marzycielstwo
  • Predyspozycje zawodowe: biotechnolog, kucharka, archeolog, informatyk, masażysta, kasjer
  • Kolor: czarny, niebieski, atramentowy
  • Liczba: 3
  • Roślina: mak
  • Klejnot: chryzopaz
  • Znak zodiaku: Lew

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 21 sierpnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Barana, Strzelca, Bliźniąt.

Jeśli chodzi o życie uczuciowe, początkowo ich podejście nie wróży stałego związku. Miłość traktują jak rozrywkę, nie dzielą się uczuciami i angażują się jedynie w chwilowe, nietrwałe relacje. Lubią grać niedostępnych i nie mówią wiele o sobie. Dopiero z czasem budzi się w nich potrzeba stabilizacji i domowego ciepła. Wtedy to szukają osoby godnej zaufania, spokojnej i rozsądnej. Świetnie sprawdzają się również w roli rodziców.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 3, 4, 7, 13, 14, 15, 29.

Imieniny 21 sierpnia

Znane osoby urodzone 21 sierpnia

  • ADD YOUR COMMENT