20 sierpnia

Horoskop urodzeniowy 20 sierpnia

Urodzeni 20 sierpnia to ludzie otwarci na świat. Ich inspirację do działania stanowią inni ludzie. Uwielbiają z nimi przebywać i zdobywać nową wiedzę i doświadczenie. Chętnie angażują się w dyskusje i zbierają nowe informacje z wielu dziedzin. Bez skrupułów wyrażają swoje zdanie i szanują opinie innych. Są dobrze wychowani i pełni empatii. Gdy coś sobie postanowią, wytrwale do tego dążą. Nic nie stanie im na przeszkodzie by osiągnąć upragniony cel. Mimo wszystko jednak mierzą siły na zamiary.

Do życia podchodzą z dystansem i rozsądkiem. Są zdecydowani i nie tracą czasu na niepotrzebne analizy, jeśli wiedzą, że coś im nie odpowiada, od razu to odrzucają. Nie mają problemu z organizacją swojego czasu. Mimo napiętego grafiku zawsze znajdą czas by wywiązać się ze swoich obowiązków i odpocząć. W trudnych chwilach kierują się rozumem i emocje potrafią odłożyć na bok. Ta cecha sprawia, że unikają komplikacji.

Lubią dzielić się swoją wiedzą i służą dobrą radą. Ponadto leży im na sercu dobro innych ludzi i sporo swojego czasu poświęcają działając na rzecz społeczności. Czują się wtedy spełnieni i potrzebni. Mają w sobie sporo siły i harmonii wewnętrznej, która udziela się osobom z ich otoczenia. Są zdeterminowani i wytrwali w swoich postanowieniach.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: zaradność, kultura, bezinteresowność, odwaga, empatia
  • Wady: upór, zazdrość, egoizm, skrajności
  • Predyspozycje zawodowe: cukiernik, złotnik, choreograf, recepcjonistka
  • Kolor: brązowy, niebieski, kremowy
  • Liczba: 4
  • Roślina: sosna
  • Klejnot: turmalin
  • Znak zodiaku: Lew

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 20 sierpnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Bliźniąt, Skorpiona, Wodnika.

Tworząc z nimi rodzinę możemy liczyć na oddanie, lojalność i ogrom wsparcia. Są to osoby pełne życzliwości i namiętności. Doskonale rozumieją się ze swoją drugą połówką. Wykazują się odpowiedzialnością i rozsądkiem. Dbają o dobro rodziny, szanują jej tradycje i świetnie dogadują się z dziećmi. Bez względu na wszystko zawsze stają po stronie swoich bliskich.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 5, 9, 11, 12, 24, 29.

Imieniny 20 sierpnia

Znane osoby urodzone 20 sierpnia

  • ADD YOUR COMMENT