29 sierpnia

Horoskop urodzeniowy 29 sierpnia

Nie da się ukryć, że urodzeni 29 sierpnia mają smykałkę do interesów. Są to ludzie przedsiębiorczy i pomysłowi. Nie boją się ryzyka i dużo czasu spędzają nad planowaniem nowych projektów. Spryt i świetna organizacja sprawia, że ich działania w większości zwieńczone są spektakularnym sukcesem. Słyną ze swojej zaradności i aktywności. Stale się rozwijają i posiadają ogromną wiedzę. Inteligentni i bystrzy radzą sobie w każdej sytuacji i żadna przeszkoda nie stanie im na drodze w realizacji celów.

Cenią sobie wygodę i dostatek. Nie lubią odmawiać sobie przyjemności, dlatego w życiu stawiają na stabilizację finansową. Starają się zdobyć dobrze płatną pracę i utrzymać się na tym stanowisku jak najdłużej. Nie można nazwać ich oszczędnymi, gdyż kiedy już poczują, że mogą sobie na wiele pozwolić rzucają się w wir szaleństwa. Bywa i tak, że ich podejście prowadzi do rozrzutności i sporych problemów finansowych.

Z reguły dzisiejsi solenizanci stoją na uboczu. Nie lubią być w centrum zainteresowania i choć fascynuje ich natura ludzka, nie obnoszą się ze swoimi przemyśleniami. Po cichu obserwują zachowania innych i wyciągają swoje własne wnioski. Często dość długo analizują pewne kwestie, co czyni ich bogatszymi w doświadczenia. Mają umiejętność nauki na czyichś błędach. Chętnie służą dobrą radą.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: pozytywizm, aktywność, zaradność, odwaga, szlachetność
  • Wady: materializm, pracoholizm, niekonsekwentność
  • Predyspozycje zawodowe: farmakolog, archeolog, kierowca, weterynarz, księgowa
  • Kolor: fioletowy, beżowy, zielony
  • Liczba: 4
  • Roślina: nagietek
  • Klejnot: spinel szlachetny
  • Znak zodiaku: Panna

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 29 sierpnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Wagi, Byka, Koziorożca.

Jako partnerzy są wyrozumiali i cierpliwi. Zawsze można na nich liczyć. Potrafią wysłuchać i są bardzo wspierający. Potrzebują sporo uwagi i chcą czuć się potrzebni. By iść do przodu muszą mieć pewność, że są doceniani przez swoją druga połówkę. To poczucie daje im energię do działania i wzmacnia ich poczucie własnej wartości.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 12, 13, 20, 25, 27.

Imieniny 29 sierpnia

Znane osoby urodzone 29 sierpnia

  • ADD YOUR COMMENT