25 sierpnia

Horoskop urodzeniowy 25 sierpnia

Trudno się nie zgodzić, że zdrowy rozsądek, opanowanie i realistyczne podejście do życia są bardzo wskazane, gdy chcemy osiągnąć jakiś cel. Czasami zaślepieni emocjami nie potrafimy powstrzymać się od stronniczego spojrzenia na bieżące sytuacje, przez co rujnujemy swoją szansę na sukces. U osób urodzonych 25 sierpnia taki problem nie występuje praktycznie nigdy. Zawsze ze wskazanym dystansem i skupieniem podchodzą do swoich obowiązków. Pracują dokładnie i sprawnie. Wyróżniają się zdolnościami analitycznymi i sumiennością. Nie można odmówić im także ogromnej determinacji i przezorności.

Dzisiejsi solenizanci są świetnymi strategami. Układają niezawodne plany pracy i potrafią realnie ocenić swoje szanse na osiągnięcie oczekiwanych efektów. Dzięki tej zdolności nie tracą czasu i energii na bezsensowne działania. Ponadto intryguje ich świat nauki i chętnie zwiększają zasób wiedzy z wielu dziedzin. Przychodzi im to sprawnie i łatwo. Mogą pochwalić się również niezawodną intuicją.

Ich obiektywizm i realizm ma też swoje wady. Niestety, jako ludzie szybko myślący, kalkulujący każdy ruch skupiają się na działaniu i jego możliwych konsekwencjach. Zapatrzeni w wyznaczony cel zapominają o uczuciach. Mają więc opinię zamkniętych, zdystansowanych i raczej mało towarzyskich osób. Choć potrafią dyplomatycznie poprowadzić rozmowę, nigdy nie schodzi ona na poziom personalny.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: determinacja, pracowitość, rozwaga, honor, uczciwość
  • Wady: dystans, bierność, apatia, upór
  • Predyspozycje zawodowe: inspektor pracy, doktor, tancerka, optyk, brukarz, kierowca
  • Kolor: beżowy, biały, seledynowy, czerwony
  • Liczba: 3
  • Roślina: bez
  • Klejnot: topaz
  • Znak zodiaku: Panna

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 25 sierpnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Barana, Wagi, Raka.

Niełatwo jest nawiązać z nimi bliską relację. Początkowo wydają się chłodni i schematyczni. Brak im sentymentalności i raczej nie przepadają za odpowiedzialnością i ograniczeniami, jakie niesie za sobą poważny związek. Zależy im na tym, by w ich życiu sporo się działo. Mimo swojej nietuzinkowej natury jako partnerzy wykazują się lojalnością i szczerością. Uwielbiają też rodzinne wycieczki.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 7, 13, 25, 26, 30.

Imieniny 25 sierpnia

Znane osoby urodzone 25 sierpnia

  • ADD YOUR COMMENT