28 sierpnia

Horoskop urodzeniowy 28 sierpnia

Trudno o lepiej przygotowanych i znających tajniki perswazji partnerów dyskusji. Urodzeni 28 sierpnia świetnie argumentują swoje zdanie. Trzeba się bardzo postarać, by dorównać im w wymianie poglądów. Dzięki tym umiejętnościom dzisiejsi solenizanci z łatwością zjednują sobie tłumy i przekonują ich o słuszności swoich poglądów. Pewni siebie i zdecydowani, robią wrażenie odpowiedzialnych i godnych zaufania. I słusznie. Świetnie sprawdzą się więc jako koordynatorzy poważnych projektów bądź przedsiębiorcy.

Ponadto, należą do osób stawiających na rozwój osobisty. Lubią analizować swoje czyny i pogrążać się w rozmyślaniach. Mają świetnie ustalony system wartości, którego bezwzględnie przestrzegają. Walczą ze swoimi wadami i są otwarci na konstruktywną krytykę. Zawsze dotrzymują danego słowa, a swoje obowiązki wykonują sprawnie i dokładnie.

Urodzeni w tym dniu pełni są wewnętrznego spokoju, o który bardzo dbają. Nie angażują się w konflikty i zawsze starają się pokonać nawet najtrudniejszą przeszkodę. Ich opanowanie pomaga im poradzić sobie z trudnościami dnia codziennego, a dzięki zamiłowaniu do obserwacji otaczającej ich rzeczywistości, uczą się wyciągać wnioski z czyichś poczynań. W ten sposób zbierają cenną życiową wiedzę i doświadczenie, nie tracąc przy tym zbędnie energii.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: takt, elegancja, dyscyplina, konsekwentność, spokój
  • Wady: oziębłość, beztroska, naiwność
  • Predyspozycje zawodowe: protetyk, monter, archeolog, recepcjonistka, muzyk, adwokat
  • Kolor: morski, niebieski, wrzosowy
  • Liczba: 9
  • Roślina: macierzanka
  • Klejnot: amazonit
  • Znak zodiaku: Panna

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 28 sierpnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Bliźniąt, Raka, Skorpiona.

Ich aktywność, pozytywne nastawienie i nieprzeciętna uroda sprawia, że ludzie sami pragną rozpocząć z nimi znajomość. Trzeba przyznać, że oni sami są dość łatwowierni, co dość często przejawia się niepotrzebnym cierpieniem. Są to jednak osoby lojalne, oddane i wrażliwe. Swoich partnerów darzą szacunkiem i otaczają troską.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 5, 11, 13, 17, 27, 29.

Imieniny 28 sierpnia

Znane osoby urodzone 28 sierpnia

  • ADD YOUR COMMENT