31 sierpnia

Horoskop urodzeniowy 31 sierpnia

Ludziom urodzonym 31 sierpnia można pozazdrościć przede wszystkim pokory i wewnętrznej harmonii. Spokój, którym wręcz emanują, stanowi filar ich postępowania i pomaga im radzić sobie z wszelkimi trudnościami stawianymi im przez los. Nie brakuje im zaradności i wrażliwości. Są typami romantyków, a ich wrażliwe na piękno w każdej postaci dusze pełne są szlachetności i dobra. Trzeba przyznać, że często poddają się rozmyślaniom i wierzą w przeznaczenie.

Uważają, że los kieruje ich życiem w odpowiedni sposób i nie zamierzają mu w tym przeszkadzać. Z każdej sytuacji wyciągają cenną lekcję na przyszłość i starają się nabrać jak najwięcej doświadczenia. Są bardzo rozwinięci duchowo i chcą się stale doskonalić. Patrzą na świat optymistyczni, a otaczających ich ludzi darzą sympatią i szacunkiem. Lubią pomagać i chętnie angażują się w akcje społeczne.

Mimo swojej uległości i spokoju mają własne zasady i ściśle się ich trzymają. Postępują ostrożnie i rozsądnie. Nie podejmują decyzji pod wpływem impulsu, gdyż wiedzą, że może to na nich sprowadzić niechciane konsekwencje. Nigdy nie uciekają się do przemocy, ale pewnie bronią sprawiedliwości. Są wyczuleni na krzywdę innych i nie potrafią przejść obok niej obojętnie.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: stoicyzm, pokora, opanowanie, skromność, życzliwość
  • Wady: lenistwo, wybredność
  • Predyspozycje zawodowe: scenarzysta, wulkanizator, lektor, fizyk, wizażystka, telefonistka
  • Kolor:  biały, złoty, czekoladowy
  • Liczba: 8
  • Roślina: storczyk
  • Klejnot: kocie oko
  • Znak zodiaku: Panna

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 31 sierpnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Strzelca, Skorpiona, Koziorożca.

Uwielbiają opowiadać o sobie i dzielić się swoimi przemyśleniami. Ich otwartość i życzliwość przyciąga innych. Nie mają więc problemu ze znalezieniem drugiej połówki. Jako partnerzy tworzą szczęśliwy, zdrowy związek. Są opiekuńczy i oddani. Zawsze wierni i uczuciowi. Swoje dzieci uczą od początku dyscypliny i dbają, by znały najważniejsze w życiu wartości.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 3, 6, 7, 9, 15, 18, 21.

Imieniny 31 sierpnia

Znane osoby urodzone 31 sierpnia

  • ADD YOUR COMMENT