27 sierpnia

Horoskop urodzeniowy 27 sierpnia

Uzdolnieni artystycznie, wrażliwi na piękno i kochający estetykę. Z drugiej zaś strony rzeczowi, pewni siebie i podążający za swoimi ideałami. Urodzeni 27 sierpnia to mocne charaktery. Nie można odmówić im pracowitości, opanowania i świetnej organizacji. Potrafią rozplanować zadania tak, by ze wszystkim uporać się na czas. Uczą się na własnych błędach i nie boją się ponosić porażek. Są świadomi, że są one nieodłącznym elementem ich życia, lecz nie pozwalają, by odebrały im one motywację do działania.

Należą do osób rozsądnych i ostrożnych. Każdą decyzję analizują z wielu perspektyw. Dlatego właśnie większość ich decyzji jest trafna. W swoim życiu zawodowym czują się spełnieni i towarzyszą im liczne sukcesy. Mierzą siły na zamiary, bo znają swoje mocne i słabe strony. Stawiają na rozwój osobisty. Nie boją się odpowiedzialności i zawsze można się spodziewać, że dadzą z siebie 100 %.

Przez życie kroczą odważnie i czerpią z niego garściami. Chcieliby wszystkiego spróbować na własnej skórze. Ryzyko nie jest im obce, a w tłumie czują się jak ryba w wodzie. Znają swój cel i wytrwale do niego dążą. Nie boją się ciężkiej pracy i poświęcają sporo czasu i zaangażowania na podejmowane projekty. Ich niezawodna intuicja nieraz ratuje ich z tarapatów.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: sumienność, dokładność, zdecydowanie, ambicja, zdrowy rozsądek
  • Wady: powierzchowność, egoizm, niestałość
  • Predyspozycje zawodowe: biotechnolog, sekretarka, kasjerka, biofizyk, ekolog, kurier
  • Kolor: kremowy, różowy, zielony
  • Liczba: 7
  • Roślina: leszczyna
  • Klejnot: hiacynt
  • Znak zodiaku: Panna

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 27 sierpnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Koziorożca, Skorpiona, Ryb.

Mimo, że są przykładnymi, lojalnymi przyjaciółmi, w związku nie można spodziewać się po nich wierności i stałości. Raczej stronią od stabilizacji i odpowiedzialnego, rodzinnego życia. Czas na spokój domowego ogniska następuje u nich o wiele później. Potrzebują szaleństwa i nowości. Ich ekstrawertyczna natura cieszy się jednak niemałym powodzeniem.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 4, 6, 7, 13, 15, 25, 31.

Imieniny 27 sierpnia

Znane osoby urodzone 27 sierpnia

  • ADD YOUR COMMENT