19 sierpnia

Horoskop urodzeniowy 19 sierpnia

Zawsze chętni do działania, wysoko stawiają sobie poprzeczkę. Muszą czuć, że mają do czego dążyć. Im trudniejsze wyzwania, tym lepiej. Urodzeni 19 sierpnia lubią, gdy w ich życiu dużo się dzieje. Stale zdobywają nowe doświadczenia i wszędzie ich pełno. Nie boją się odpowiedzialności nawet, gdy wiedzą, że przed nimi ogrom ciężkiej pracy. Dobrze czują się na wyższych stanowiskach i stale spełniają się zawodowo.

Emanują pewnością siebie, której daleko jednak do egocentryzmu i zuchwałości. Pełni pozytywnej energii, zawsze uśmiechnięci zarażają dobrym humorem i inspirują innych do działania. Każdą wolną chwilę spędzają na spotkaniach towarzyskich. Trzeba przyznać, że ich grono znajomych stale się powiększa. Ludzie lgną do nich, bo wiedzą, że wiąże się to z dobrą zabawą, beztroską, ale i ogromnym wsparciem. Są świetnymi przyjaciółmi. Zawsze można liczyć na jego pomoc i życzliwość.

Dzięki doskonałej organizacji nigdy nie brakuje im czasu na życie prywatne. Ponadto można być pewnym, że ze swoich obowiązków wywiążą się na czas. Każde postawione im zadanie traktują poważnie i poświęcają mu pełną uwagę. Są odpowiedzialni i sumienni w swoim działaniu. Zwracają uwagę na szczegóły, które mogą być kluczowe w rozwiązywaniu niektórych spraw.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: życzliwość, beztroska, pracowitość, sumienność
  • Wady: wybuchowość, impulsywność, pochopność, kłótliwość
  • Predyspozycje zawodowe: cukiernik, kominiarz, barman, archeolog, kasjerka, informatyk
  • Kolor: zielony, szary, seledynowy
  • Liczba: 7
  • Roślina: kalina
  • Klejnot: szmaragd
  • Znak zodiaku: Lew

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 19 sierpnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Bliźniąt, Lwa, Strzelca.

Indywidualiści, którzy lubią dzielić się swoją pozytywną energią. Takie osoby przyciągają tłumy. Dzisiejsi solenizanci nie mają więc problemu ze znalezieniem sobie partnera. Lubią stawać się czyjąś inspiracją i otaczają bliskich wsparciem. Sami potrzebują sporo uwagi i zmian. Dlatego związek z nimi będzie dynamiczny i nie dopuści do nudy.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 4, 9, 11, 13, 28.

Imieniny 19 sierpnia

Znane osoby urodzone 19 sierpnia

  • ADD YOUR COMMENT