11 sierpnia

Horoskop urodzeniowy 11 sierpnia

Urodzeni 11 sierpnia to osoby pełne sprzeczności. Z jednej strony skromni i szlachetni, gotowi pomagać innym i służyć społeczeństwu. Z drugiej zaś pragną władzy i podziwu bez wkładania w to wysiłku. Wśród urodzonych w tym dniu znajdziemy grupę osób pragnącą jedynie poklasku, bez ambicji i chęci do pracy oraz tę z chęcią rozwoju osobistego i wprowadzenia zmian w społeczeństwie. Choć łączy ich zamiłowanie do wysokich stanowisk, to od ich postawy zależy, czy będą w stanie się na nich utrzymać.

Potrafią być odpowiedzialni i sumienni. Jeśli popracują nad swoją osobowością, staną się ludźmi godnymi zaufania i pracowitymi. Nie będą bać się nowych wyzwań i ryzyka. Żadna praca nie będzie im już straszna i przyniesie im sporo satysfakcji. Przyłożą się do swoich obowiązków, które wykonają z godną podziwu skrupulatnością. Ponadto będą mogli liczyć na słowa poparcia od wpływowych osób, co pozwoli im zaistnieć jako liderom.

Należą do osób otwartych i ciekawych świata. Lubią nowe przygody i podróże. Swój wolny czas spędzają aktywnie w gronie najbliższych przyjaciół. Od dzieciństwa wyróżniają się zaradnością i samodzielnością. Trzeba przyznać, że ich optymistyczne spojrzenie na świat inspiruje innych, a im samym pomaga radzić sobie z przeciwnościami losu.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: towarzyskość, niezależność, optymizm, odpowiedzialność
  • Wady: tchórzliwość, ustępliwość, wyniosłość
  • Predyspozycje zawodowe: modelka, sędzina, asystentka, biolog, menedżer
  • Kolor: żółty, czerwony, cynamonowy, zielony
  • Liczba: 4
  • Roślina: wrzos
  • Klejnot: ametyst
  • Znak zodiaku: Lew

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 11 sierpnia odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Barana, Skorpiona, Koziorożca.

Ze względu na swój dominujący, silny charakter dzisiejsi solenizanci nie będą łatwymi partnerami. Potrzebują spokojnej, wyrozumiałej drugiej połówki, która zaakceptuje i wyciszy ich impulsywne działania. Ponadto wymagają sporo uwagi i chcą czuć się potrzebni i wyjątkowi. Mają świetne poczucie humoru, które sprawi, że w relacji z nimi nigdy nie zaznamy nudy.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 8, 9, 12, 26.

Imieniny 11 sierpnia

Znane osoby urodzone 11 sierpnia

  • ADD YOUR COMMENT