1 września

Horoskop urodzeniowy 1 września

Urodzeni 1 września to niełatwe do rozgryzienia osobistości. Uchodzą za ludzi specyficznych, wręcz dziwnych i czasami trudno jest zrozumieć lub zaakceptować ich styl życia. Są nerwowi i nadwrażliwi. Bardzo przejmują się zdaniem innych na swój temat i właściwie nawet nie próbują zweryfikować, czy jest ono trafne. Bezkrytycznie przyjmują czyjąś opinię, przez co mają zaniżone poczucie własnej wartości. Nie mają również świadomości swoich mocnych stron, dlatego w życiu nie podejmują wyzwań i trzymają się na uboczu, nie przekraczając swojej strefy komfortu.

To czego im brakuje to zdecydowanie odwaga i odrobina szaleństwa. Można z żalem powiedzieć, że nie należą do osób rozrywkowych. Raczej unikają spotkań towarzyskich w większym gronie. Wolą poświęcić czas na edukację. Trzeba przyznać, że nauka to ich hobby. Świetnie czują się zgłębiając wiedzę z różnych dziedzin, co czyni ich niesamowicie inteligentnymi i zaradnymi osobami. Mają ogromny potencjał i przy odrobinie pewności siebie czekają ich same sukcesy.

Bywają paranoiczni jeśli chodzi o swoje własne zdrowie. Złe samopoczucie wywołuje u nich panikę i trudno jest ich w takim momencie uspokoić. Są na tyle zaślepieni emocjami, że nie pomogą żadne racjonalne argumenty. Dbają o porządek i działają według ustalonego planu. W wolnych chwilach przebywają na łonie natury.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: uczuciowość, życzliwość, pogoda ducha, kreatywność
  • Wady: nerwowość, bezmyślność, chaotyczność, rozrzutność
  • Predyspozycje zawodowe: chemik, logopeda, opiekunka dziecięca, urzędnik, murarz, taksówkarz
  • Kolor: żółty, brązowy, limonkowy, mysi
  • Liczba: 5
  • Roślina: przytulia
  • Klejnot: beryl
  • Znak zodiaku: Panna

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 1 września odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Strzelca, Raka, Wagi.

Jako partnera potrzebują osoby spokojnej i zaradnej. Ich stany lękowe wymagają również sporo cierpliwości i wyrozumiałości od drugiej połówki. Mimo wszystko jednak są bardzo czuli i odpowiedzialni. Zależy mu na dobrym samopoczuciu swoich bliskich. Dba o ich komfort i służy dobrą radą. Zapewnia swojej rodzinie stabilizację finansową.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 10, 13, 15, 16, 28.

Imieniny 1 września

Znane osoby urodzone 1 września

  • ADD YOUR COMMENT