10 września

Horoskop urodzeniowy 10 września

Silne, zdecydowane charaktery, które wytrwale dążą do celu. Dzisiejsi solenizanci nie boją się wyzwań i nowe zadania jedynie motywują ich do pracy. Świetnie zorganizowani i sprytni. W taki czy inny sposób zawsze doprowadzą swój plan do końca. Trzeba przyznać, że w większości ich działania zakończone są sukcesem. Pewni siebie i stanowczy. Nie pozwolą, by ktoś mieszał się w ich strategie. Bacznie obserwują i kontrolują swoje poczynania i nie pozwalają sobie na wypadki losowe. Wszystko przewidują, dzięki wcześniejszym dokładnym analizom.

Oprócz tego, że są świetnymi strategami, dzisiejsi solenizanci znają się na ludziach. Bezbłędnie odczytują intencje otaczających im osób, bo sami również są bardzo wrażliwi. Ta cecha pomaga im uniknąć rozczarowania, wynikającego z fałszywych znajomości. Są strażnikami sprawiedliwości i prawdy. Nie znoszą kłamstwa i przemocy. Wierzą w drzemiące w drugim człowieku dobro, jednak kiedy ktoś straci w ich oczach, bardzo trudno jest ponownie zasłużyć sobie na ich zaufanie.

Pomocni i otwarci na innych, aktywnie działają w organizacjach charytatywnych i dzielą się tym, co mają. Z reguły należą do osób spokojnych i mało rozrywkowych. Mimo wszystko mają spore grono znajomych i lubią przebywać z osobami, które darzą sympatią. Unikają jednak kontrowersyjnych tematów, gdyż stronią od konfliktów. Na uznanie zasługuje ich skromność i szlachetność. Niejeden może pozazdrościć im radości z życia, którą osiągają dzięki umiejętności doceniania każdej chwili.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: twórczość, kreatywność, łagodność, wierność, bystrość
  • Wady: oportunizm, dystans
  • Predyspozycje zawodowe: lektor, ekonomista, pilot, dziennikarka, zakonnica, sędzina
  • Kolor: niebieski, oliwkowy
  • Liczba: 6
  • Roślina: tojad lisi
  • Klejnot: bursztyn
  • Znak zodiaku: Panna

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 10 września odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Barana, Ryb, Koziorożca.

W związku to romantyczne dusze. W oczy rzuca się szczególnie ich kreatywność i zmysłowość. Uwielbiają drobne gesty i niespodzianki. Ukochanej osobie poświęcają sporo czasu i uwagi. Dla bliskich są gotowi do nie lada poświęceń. Ich wewnętrzna harmonia i wyrozumiałość sprawiają, że każdą sporną sytuację rozwiązują rozmową. Dzięki temu łatwiej dochodzą do porozumienia.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 2, 7, 14, 23, 30.

Imieniny 10 września

Znane osoby urodzone 10 września

  • ADD YOUR COMMENT