17 września

Horoskop urodzeniowy 17 września

Można by uznać, że stanowcze, a wręcz agresywne podejście stanowi ich mechanizm obronny. Zwracają uwagę swoją pewnością siebie i chęcią dominacji. Jako partnerzy w dyskusji są nieugięci i zawsze znajdą mocny kontrargument. Przeciwnicy nie mają z nimi szans i nie wiadomo co jest silniejsze, rzeczowe argumenty na jakie się powołują czy ich determinacja, którą trudno przebić. Zdecydowanie są to mocne charaktery. Urodzeni 17 września nie znoszą sprzeciwu. Wyznają jedynie własne zasady i są przekonani o ich słuszności.

Należy zaznaczyć, że dzisiejsi solenizanci idą po trupach do celu. Mało kto jest w stanie wpłynąć na ich postawę czy przeszkodzić w realizacji planu. Pokonają każdą rzuconą pod nogi kłodę. Nie straszne im żadne ryzyko. Ich wojownicze podejście do życia sprawia, że każdą nowo poznaną osobę traktują chłodno, z nieukrywanym dystansem. Zachowują się, jakby była ona kolejnym konkurentem. Są wiec bardzo nieufni.

Nie można powiedzieć, że ich obecność wpływa negatywnie na stosunki w towarzystwie, ale na pewno nie należą oni do osób emanujących spokojem i pozytywną energią. Raczej budzą respekt i niepewność, a czasami nawet i wrogość swoją surową postawą. Nie zwracają uwagi na opinie innych i robią swoje. Lubią być niezależni i każdy sukces zawdzięczają samemu sobie.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: wrażliwość, determinacja, wytrwałość, przedsiębiorczość, odpowiedzialność
  • Wady: zuchwałość, lenistwo, skrytość, bezwzględność, dystans
  • Predyspozycje zawodowe: matematyk, astronom, egzaminator, kelner, stylista, tapicer
  • Kolor: błękitny, szary, alabastrowy, pomarańczowy
  • Liczba: 9
  • Roślina: grusza
  • Klejnot: topaz
  • Znak zodiaku: Panna

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 17 września odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Byka, Skorpiona, Panny.

Mimo zuchwałości i chłodnej otoczki, jaką wokół siebie tworzą są to osoby zamknięte w sobie i przerażone możliwością niepowodzenia. Potrzebują sporo wyrozumiałości i ciepła. Niełatwo jest zdobyć ich zaufanie, lecz gdy już tego dokonamy możemy liczyć na ich całkowite oddanie i głębokie, szczere uczucie. Potrafią troszczyć się o rodzinę jak nikt inny, są wrażliwi i nie potrafią działać bez wsparcia najbliższych im osób.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 5, 12, 16, 17, 25.

Imieniny 17 września

Znane osoby urodzone 17 września

  • ADD YOUR COMMENT