21 września

Horoskop urodzeniowy 21 września

Urodzeni naukowcy. Interesuje ich wszystko, co dla przeciętnego człowieka stanowi normalność. Doszukują się drugiego dna w drobnostkach, bo widzą tam potencjalny temat do badań. Można uznać ich za szalonych lub geniuszy. Taka dociekliwość prowadzi ich albo do sukcesu albo niszczy ich relacje i zabiera sporo czasu i energii. Taką cenę płacą za patrzenie na świat okiem badacza, które właściwie już na dobre weszło im w krew. Urodzeni 21 września żyją nauką i kochają się rozwijać. Chcą przyczynić się do zmian na świecie i stale poszerzają swoją wiedzę z różnych dziedzin.

Zdolność krytycznego myślenia to bardzo pozytywna cecha, jednak w kontaktach międzyludzkich sprawia wrażenie braku zaufania i ciągłej podejrzliwości. Niestety, cieszą się oni opinią wścibskich i zdystansowanych. Zdarza im się również postępować czy wypowiadać się zupełnie odwrotnie niż nakazywałyby ogólnie przyjęte zasady. W takim wypadku, trudno o jakiekolwiek zrozumienie. Mają w sobie mnóstwo determinacji, dyscypliny i odwagi.

Trzeba przyznać, że należą do osób bardzo wrażliwych i przejmują się opinią innych. Nie lubią rozpamiętywać wydarzeń ze swojego życia, a co za tym idzie rzadko zdarza im się analizować własne postępowanie. Nie patrzą na świat obiektywnie, wręcz przeciwnie czasami mają wręcz trudności z dostrzeżeniem, że to w ich zachowaniu leży problem. W takich momentach najczęściej zdarza im się zasięgnąć rady bliskich im osób. Preferują spokojny tryb życia i lubią przebywać na łonie natury. To pomaga im ukoić nerwy związane z wyzwaniami dnia codziennego.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: towarzyskość, pracowitość, opanowanie, ciekawość
  • Wady: zmienność, sceptycyzm, wścibskość
  • Predyspozycje zawodowe: manikiurzystka, barmanka, kucharka, biznesmen, artysta
  • Kolor: czarny, żółty, liliowy
  • Liczba: 3
  • Roślina: lipa
  • Klejnot: chryzoberyl
  • Znak zodiaku: Panna

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 21 września odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Raka, Wagi, Barana.

Są bardzo wrażliwi i czuli. Potrzebują dużo uwagi, zrozumienia i cierpliwości. Należy dodać, że jako partnerzy emanują spokojem i zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Są szczerzy i lojalni. Nie narażają swojej drugiej połówki na cierpienie. Wykazują się ogromną odpowiedzialnością i troskliwością, a jako przyszli rodzice są otwarci, ale i konsekwentni.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 13, 19, 24, 25, 30.

Imieniny 21 września

Znane osoby urodzone 21 września

  • ADD YOUR COMMENT