24 września

Horoskop urodzeniowy 24 września

Samowystarczalni, odważni i pełni energii. Dzisiejsi solenizanci to piekielnie zdolne osoby o mocnym charakterze. Urodzeni 24 września są zdecydowani, wytrwali i utalentowani w różnych dziedzinach. Kochają sztukę, a ich uzdolnienia artystyczne widać na pierwszy rzut oka. Przejawiają świetne wyczucie stylu, co można zaobserwować w ich ubiorze czy wystroju mieszkania. Ponadto należą do osób idących z duchem czasu. Intrygują ich nowinki technologiczne i chętnie zgłębiają ich tajemnice. Popierają nowoczesne rozwiązania i sposoby myślenia, między innymi dlatego, że otwierają one na nowe możliwości.

Należy zaznaczyć, że są to osoby ambitne. Stale się rozwijają i nie jest łatwo stanąć im na drodze do osiągnięcia celu. Ponad wszystko jednak cenią sobie niezależność. Nie przyjmują do wiadomości czyichś rad czy opinii. Mają własne zasady i to nimi stale się kierują. Odrzucają również wszelkie możliwe zasady, by nic ich nie ograniczało. Dopiero w całkowitej samotności i spokoju są w stanie pracować nad swoimi projektami. Ta nieodparta potrzeba wolności przejawia się również w życiu osobistym i dość często negatywnie wpływa na bliskie relacje, szczególnie te romantyczne.

Zdecydowanie są to ci ludzie, którzy wyróżniają się z tłumu. Swoją wyjątkowość zawdzięczają nie tylko rozległej wiedzy i licznym sukcesom, ale i dość skrajnym cechom charakteru. Należy zaznaczyć, że zdarza im się całkowicie popaść w skrajne emocje i nigdy nie wiadomo jakiej reakacji można się p nich spodziewać. Są raczej otwarci i rozrywkowi. Jedną z ich ulubionych form wypoczynku jest luźne spotkanie z dobrymi znajomymi.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: niezależność, odporność psychiczna, zawziętość, odwaga
  • Wady: brawura, lekkomyślność, brak silnej woli, zmienność
  • Predyspozycje zawodowe: kierowca, geolog, wizażysta, kucharz, psychiatra
  • Kolor: zielony, czarny, złoty
  • Liczba: 6
  • Roślina: goździk
  • Klejnot: niebieski szafir
  • Znak zodiaku: Waga

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 24 września odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Wagi, Strzelca, Skorpiona.

Mimo, że są bardzo uczuciowi i szybko angażują się w związki, ich potrzeba niezależności sprawia, że szybko rezygnują z tego typu znajomości. Nie są w stanie podporządkować się do innych zasad niż swoje i trudno im funkcjonować w relacji, w której trzeba wspólnie działać i podejmować decyzje. Samotność nie przeraża ich, wręcz lubią przebywać z samym sobą, a to zwiększa ich samoświadomość.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 5, 13, 19, 24, 28.

Imieniny 24 września

Znane osoby urodzone 24 września

  • ADD YOUR COMMENT