20 września

Horoskop urodzeniowy 20 września

Niezmiernie trudno o ich zaufanie czy sympatię. Urodzeni 20 września to osoby o wysokich wymaganiach co do nowo poznanych osób. Wyznają zasadę, że mogą polegać tylko na sobie i jest ona myślą przewodnią ich życia. Jak łatwo się domyśleć należą do osób powściągliwych i niezależnych. Nie lubią współpracy. Projekty grupowe to zdecydowanie nie ich bajka. Oczywiście, świetnie radzą sobie z powierzonymi im zadaniami, ale wyłącznie, gdy działają samodzielnie. Nie można odmówić im pracowitości i skrupulatności.

Ich pewność siebie i determinacja są godne podziwu. Znają swoje mocne i słabe strony, co pozwala im na skuteczne realizowanie planów. Nie zawsze ich samoocena jest adekwatna do realnych umiejętności. Mają o sobie wysokie mniemanie i uważają, że są na tyle zdolni, że nie potrzebują wciąż się rozwijać. Brakuje im samodyscypliny i pokory. Ich zachowania bywają mocno egoistyczne, a myślenie mało dojrzałe. Choć świetni w interesach i przezorni ustalaniu strategii pracy, mają do losu zbyt duże zaufanie. Prędzej czy później rzeczywistość może ich zaskoczyć.

Należy dodać, że dzisiejsi solenizanci nie są w gronie towarzyskich osób. Raczej wycofani i obserwujący z boku, nie lubią angażować się w nowe relacje. Żeby podzielili się z kimś swoimi odczuciami, czy szczegółami z życia prywatnego, ta osoba musi zapracować sobie na ich zaufanie. Nie są nadwrażliwi i każde niepowodzenie traktują z dystansem. Zawsze znajdą sposób, by pozbyć się poczucia klęski. W związku z tym, rzadko uczą się na własnych błędach. Raczej uciekają od nieprzyjemnych myśli.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: odwaga, sumienność, pewność siebie, zaradność, pragmatyzm
  • Wady: egoizm, drobiazgowość, duma, brak cierpliwości, niezdecydowanie
  • Predyspozycje zawodowe: lekarz, księgowy, dziennikarz, socjolog, reżyser
  • Kolor: żółty, brązowy, pomarańczowy
  • Liczba: 8
  • Roślina: pierwiosnek
  • Klejnot: kocie oko
  • Znak zodiaku: Panna

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 20 września odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Koziorożca, Byka, Panny.

Z racji tego, że są samodzielni i dość silni psychicznie, nie odczuwają potrzeby bliskiego kontaktu. Niełatwo też jest zdobyć ich zaufanie. Urodzeni w tym dniu nie potrzebują wsparcia czy czułości. Związek z nimi to silna, równa relacja. Działają na jasnych zasadach i cenią sobie szczerość. Jako partnerzy są jednak bardzo zaradni, odpowiedzialni i wierni.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 1, 3, 9, 15, 26, 31.

Imieniny 20 września

Znane osoby urodzone 20 września

  • ADD YOUR COMMENT