2 lipca

Horoskop urodzeniowy 2 lipca

Przezorni, raczej zdystansowani i chłodni – tak można by opisać dzisiejszych solenizantów. Urodzeni 2 lipca to świetnie zorganizowani pracusie. Nigdy nie chodzą na skróty i zawsze sumiennie wykonują swoje obowiązki. Nie boją się odpowiedzialności i można na nich polegać. Współpraca z nimi z czysto praktycznego punktu widzenia zawsze musi zakończyć się sukcesem. Jednak ze względu na ich nieco wycofane usposobienie, trzeba liczyć się z raczej napiętą atmosferą. Należą do osób pokojowych i cierpliwych. Nawet, gdy nie mają ochoty na czyjeś towarzystwo, nie dają tego po sobie poznać.

Mimo, iż lenistwo to ostatnie, co można im zarzucić, warto wspomnieć, że pamiętają o higienie pracy. Chwila relaksu stanowi obowiązkowy punkt ich dnia codziennego i nie wyobrażają sobie życia bez ulubionej rozrywki. Sami ściśle trzymają się własnych wartości i są honorowi. Nie znoszą jednak, gdy ktoś nakłada na nich jakiekolwiek ograniczenia. Buntują się wówczas lub unikają powierzonych im zadań.

Z jednej strony trzeźwo patrzą na rzeczywistość. Nie lubią ryzyka i unikają niebezpieczeństw. Z drugiej zaś cenią sobie chwile beztroski i żyją na 100%. Chcą wykorzystać każdy dzień i zdobywać nowe doświadczenia. W odpowiednim towarzystwie potrafią stać się otwarci i zabawni. Są sympatyczni i łatwo nawiązują nowe znajomości.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: mądrość, przezorność, skromność, wrażliwość
  • Wady: upór, niesłowność, beztroska, hedonizm
  • Predyspozycje zawodowe: fotograf, kosmetolog, biolog, socjolog, zegarmistrz, geofizyk
  • Kolor: czarny, złoty, burgundowy
  • Liczba: 1
  • Roślina: chmiel
  • Klejnot: kocie oko
  • Znak zodiaku: Rak

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 2 lipca odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Panny, Byka, Koziorożca, Ryb.

Do pełni szczęścia potrzebują zaufanej osoby. Mimo swojej nieśmiałości, która w znaczny sposób utrudnia im znalezienie partnera, pragną być kochani i otaczani opieką. Preferują młodszych partnerów i decyzje sercowe podejmują rozważnie i ostrożnie. Należą do osób wrażliwych, wiernych i oddanych. Uwielbiają spokojne chwile w rodzinnym gronie.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 7, 8, 9, 11, 19, 27.

Imieniny 2 lipca

Znane osoby urodzone 2 lipca

  • ADD YOUR COMMENT