29 lipca

Horoskop urodzeniowy 29 lipca

Awanturniczy, pewni siebie, a momentami nawet roszczeniowi. Urodzeni 29 lipca to silne charaktery. Ich ognisty temperament zapewnia im zarówno sporo zalet jak i wad. Z jednej strony stale pozostają zmotywowani do działania. Nie ma rzeczy, która powstrzymałaby ich od osiągnięcia celu. Doskonali z nich przedsiębiorcy. Potrafią świetnie poprowadzić dyskusję na korzystne dla nich tory. Z drugiej strony zaś często angażują się w dość kontrowersyjne rozważania i zaciekle bronią swoich poglądów, agresywnie zaprzeczając racjom pozostałych. Trzeba jednak przyznać, że rzadko zdarza im się polec w walce na argumenty.

Są to osoby pewne siebie i bezpośrednie. Ponadto pełni dumy i wierni swoim ideałom. Siebie stawiają na pierwszym miejscu i nie poświęcają czasu osobom, które ich zdaniem nie dorastają im do pięt. Bardzo ważna jest dla nich reputacja. Chcą bowiem być szanowani i podziwiani. Uważają, że przez swoje umiejętności stanowisko lidera jest im pisane. Nie znoszą sprzeciwu i należą do osób wytrwałych i walecznych.

Zdarza im się popadać w niepohamowany gniew. Skrajne emocje towarzyszą im dość często i wcale nie jest łatwo je poskromić. Nie można odmówić im świetnej organizacji, pracowitości i pomysłowości. Każdy ich sukces okupiony jest niemałym wysiłkiem i zaangażowaniem. Nie osiadają na laurach i stale wyznaczają sobie nowe cele.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: charyzma, pracowitość pewność siebie, szczerość
  • Wady: władczość, bezwzględność, nieobliczalność, wyniosłość
  • Predyspozycje zawodowe: lekarka, egzaminator, szef kuchni
  • Kolor: czerwony, beżowy, herbaciany, perłowy
  • Liczba: 4
  • Roślina: grusza
  • Klejnot: sodalit
  • Znak zodiaku: Lew

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 29 lipca odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Wagi, Raka, Byka.

Jako partnerzy są oddani i uczuciowi. Dla ukochanych osób gotowi są do poświęceń. Miłość stanowi jedną z ważniejszych wartości w ich życiu. Nigdy nie odważyliby się na zdradę czy kłamstwo. Otwarcie mówią o swoich uczuciach i dzielą się przemyśleniami. Drugą połówkę wybierają rozważnie, nie śpieszą się z decyzją. Zależy im na stworzeniu stabilnej, trwałej relacji.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 3, 6, 9, 11, 19, 22.

Imieniny 29 lipca

Znane osoby urodzone 29 lipca

  • ADD YOUR COMMENT