9 lipca

Horoskop urodzeniowy 9 lipca

Z jednej strony lepiej nie wchodzić mu w drogę, z drugiej zaś to właśnie oni zapewnią nam bezpieczeństwo i stabilizację. Przedsiębiorczość i stanowczość osób urodzonych 9 lipca to tylko niektóre z ich licznych zalet. Trzeba przyznać, że świetnie sprawują się w roli liderów i szerzenie innowacyjnych rozwiązań czy pozytywnych wartości sprawia im niemałą satysfakcję. Nie przejmują się opinią innych i wytrwale dążą do celu.

Są to ludzie niezmiernie pracowici i odpowiedzialni. Sprawnie i skrupulatnie wypełniają swoje obowiązki i bez trudu przyswajają nowe informacje. Należą do osób ambitnych i zdolnych. Posiadają sporo wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej, którą umiejętnie wykorzystują przy realizacji planów. Większość ich działań skupia się na poprawie życia społecznego. Chętnie angażują się w akcje humanitarne i pragną dokonać wielkich zmian.

Nie zawsze działają według ustalonych reguł. Jeśli chodzi o osiągnięcie celu, nie cofną się przed ryzykownym obejściem pewnych zasad. Takie podejście budzi sporo kontrowersji, lecz z ich punktu widzenia wydaje się konieczne do wprowadzenia reform. Ich wysokie poczucie własnej wartości momentami może okazać się źródłem kłopotów. Dość często zaś postępują nieroważnie i pod wpływem emocji.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: pracowitość, czułość, odpowiedzialność
  • Wady: naiwność, impulsywność
  • Predyspozycje zawodowe: mikrobiolog, mechanik samochodowy, dyrygent, sędzina, hafciarka, archeolog
  • Kolor: czarny, różowy, alabastrowy, niebieski
  • Liczba: 8
  • Roślina: tulipan
  • Klejnot: niebieski szafir
  • Znak zodiaku: Rak

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 9 lipca odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Skorpiona, Panny, Ryb.

Dzisiejsi solenizanci to osoby wrażliwe i łatwowierne. Bez większych starań można nimi manipulować, co często kończy się cierpieniem. Od partnera wymagają lojalności i troski. Sami zaś są oddani i darzą druga połówkę bezwarunkowym, szczerym uczuciem. Potrzebują poczucia bezpieczeństwa i zrozumienia. Są uczuciowi przez co łatwo rozczytać ich emocje.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 3, 5, 6, 14, 15, 21, 23, 24.

Imieniny 9 lipca

Znane osoby urodzone 9 lipca

  • ADD YOUR COMMENT