8 lipca

Horoskop urodzeniowy 8 lipca

Jednocześnie zamknięci w sobie i odważni. Urodzeni 8 lipca lubią działać i nie pozwalają sobie na chwile zwątpienia. Ich zaradność i dobra organizacja pomaga im poradzić sobie z każdą przeszkodą pojawiającą się na drodze. Potrafią wybrnąć nawet ze skomplikowanej sytuacji i nigdy nie tracą zimnej krwi. Są wytrwali i zdeterminowani. W życiu konsekwentnie trzymają się własnych zasad i wartości.

Do kontaktów z innymi podchodzą dość zachowawczo. Nie jest łatwo zdobyć ich zaufanie. Dobrze znają swoją osobowość i biorąc pod uwagę swoją wrażliwość w ten sposób chronią się przed niepotrzebnym rozczarowaniem. Pomimo początkowego braku otwartości, trzeba przyznać, że nawiązując z nimi głębszą relację możemy liczyć na wsparcie i lojalność. Należą do osób troskliwych i są świetnymi przyjaciółmi. Zawsze skorzy do pomocy i bezinteresowni. Często uciekają się do poświęceń dla innych.

Są przeciwnikami przemocy i wolą rozwiązywać sprawy w sposób pokojowy. Mimo dominującego niekiedy charakteru nie uciekają się do kłótni. Zdarza się jednak, że niepowodzenia odbijają się na nich w znaczącym stopniu. Lubią analizować skutki swoich działań i doszukiwać się potencjalnych przyczyn. Czasami prowadzi to nawet do obniżenia ich pewności siebie.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

  • Zalety: wyrozumiałość, troskliwość, empatia
  • Wady: nerwowość, drażliwość, dystans
  • Predyspozycje zawodowe: agent reklamowy, pedagog, handlowiec, opiekunka dziecięca, dziennikarka, ekspedientka
  • Kolor: brązowy, pomarańczowy, czerwony, turkusowy
  • Liczba: 7
  • Roślina: rutewka orlikolistna
  • Klejnot: schryzokola
  • Znak zodiaku: Rak

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 8 lipca odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Skorpiona, Panny, Ryb.

Rodzina jest dla nich najważniejsza. Starają się zapewnić jej stabilizację i wsparcie. Doskonale rozczytują emocje swoich bliskich i starają się być jak najbardziej wyrozumiali. Nie znoszą samotności, więc miłość jest jedną z ważniejszych wartości w ich życiu. Skłonni do romantycznych czynów i gotowi do poświęceń w imię dobra związku. Są lojalnymi i bezinteresownymi partnerami.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 2, 7, 11, 16, 20, 25.

Imieniny 8 lipca

Znane osoby urodzone 8 lipca

  • ADD YOUR COMMENT