15 października

Horoskop urodzeniowy 15 października

Osoby urodzone 15 października charakteryzuje silna wola. Potrafią narzucić sobie żelazną dyscyplinę i trzymać się jej do samego końca. Swoich zasad i poglądów nie zmieniają bez względu na okoliczności. Są to osoby honorowe i słowne, więc można na nich polegać i mieć pewność, że danego słowa nie złamią.

Osoby urodzone w tym dniu słabo radzą sobie z zarządzaniem pieniędzmi. Każde większy wydatek potrafią odkładać w czasie by tylko uniknąć ważnej decyzji. Z drugiej strony osoby te bywają rozrzutne i lekkomyślne, więc domowy budżet może na tym ucierpieć. Są też drażliwe na swoim punkcie i bardzo nie lubią kiedy ktoś wytyka im błędy.

Sumienni, dokładni i odpowiedzialni. Tak można by opisać dzisiejszych solenizantów. Urodzeni 15 października są godni zaufania i szczerzy. Zawsze wywiązują się ze swoich obowiązków i wkładają w nie sporo zaangażowania i skupienia. Należą do osób kreatywnych i doświadczonych życiowo. Dość często analizują otaczającą ich rzeczywistość i mają doskonale rozwinięty zmysł obserwacji. Wyciągają trafne wnioski z zachowań innych osób i nie powtarzają nigdy czyichś błędów. Mają w sobie sporo pokory i cierpliwości. Ponadto wyróżniają się sprytem i odwagą.

Trzeba przyznać, że lubią oni uciekać w świat fantazji. Pozwala im to na oderwanie się od niełatwej nieraz rzeczywistości i zasłużony relaks. Ponadto mają czas by zastanowić się nad swoimi emocjami i podejmowanymi działaniami. Tworzą nowe plany i analizują pod jakim katem mogą jeszcze się doskonalić. W życiu kierują się własnym systemem wartości i to on pomaga im podejmować trafne decyzje. Dzięki takiej postawie są zdecydowani i pewni siebie.

Przezorność pozwala im na uniknięcie niepotrzebnych rozczarowań. Potrafią zachować zdrowy dystans, a umiar to ich drugie imię. Są odpowiedzialni i bardzo uzdolnieni. Ich umiejętności z wielu dziedzin życia sprawiają, że nie mają najmniejszego problemu z rozpoczęciem kariery zawodowej. Z czasem mogą już tylko cieszyć się z kolejnych awansów i wygodnego życia.

horoskop na dziś

Cechy szczególne

 • Zalety: honor, słowność, sumienność, taktowność
 • Wady: rozrzutność, drażliwość, beztroska, fantazjowanie
 • Predyspozycje zawodowe: choreograf, krawcowa, chemik, szlifierz, maszynista
 • Kolor: biały, morski, oliwkowy
 • Liczba: 8
 • Roślina: sosna
 • Klejnot: nefryt
 • Znak zodiaku: Waga

Horoskop partnerski urodzeniowy

Urodzeni 15 października odnajdą szczęście w związku z osobami spod znaku Raka, Wodnika, Bliźniąt.

Nie brakuje im pewności siebie i uroku osobistego. Ponadto mają niesamowity dar przekonywania. Trudno jest więc im się oprzeć. Robią wrażenie w oczach płci przeciwnej i z reguły nie mogą odpędzić się od adoratorów. Czasami bywają rozmarzonymi romantykami, ale ta cecha wręcz intryguje i jeszcze bardziej zachęca do nawiązania znajomości. W dorosłym życiu wykazują się lojalnością i otwartością.

Są oni najbardziej kompatybilni z osobami urodzonymi w dniach: 5, 10, 11, 12, 16, 24, 31.

Imieniny 15 października

Znane osoby urodzone 15 października

 • Ewa Błaszczyk – polska aktorka teatralna i filmowa, piosenkarka, działaczka społeczna i charytatywna
 • Jessie Ware, właściwie Jessica Lois Burrows – brytyjska piosenkarka, autorka tekstów i podkasterka
 • Didier Deschamps – francuski trener piłkarski i piłkarz
 • ADD YOUR COMMENT