Jarzębina

Horoskop celtycki Jarzębina

Osoby spod znaku jarzębiny dowodzą, że nie należy oceniać książki po okładce. Są to ludzie delikatni, szlachetni, o dobrym sercu. Mają w sobie tyle życzliwości, że aż trudno uwierzyć, jak ogromna siła psychiczna i dojrzałość się w nich kryje. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Są niesamowicie zdeterminowani, zdolni i pewni swego. W dążeniu do celu pomaga im dystans do siebie i swoich porażek. Potrafią śmiać się z własnych błędów, ale i analizować je i wyciągać wnioski. Nie boją się krytyki na swój temat. Odważnie się z nią mierzą i stale starają się coś w sobie udoskonalić.

Uwielbiają być niezależni i dość szybko dorastają, by stać się za siebie w pełni odpowiedzialnym. Wydaje się, że nie ma sytuacji, która mogłaby ich złamać. Choć są bardzo wrażliwi i często przeżywają silne emocje, nie brakuje im zaradności i potrafią działać pod presją. Są odporni na życiowe ciosy i każdą trudność traktują jak kolejne wyzwanie. W życiu potrzebują drobnych zmian i odrobiny szaleństwa. Mimo wszystko jednak starają się utrzymać swego rodzaju równowagę i wewnętrzny spokój.

Jarzębina horoskop celtycki

Osoby urodzone w datach od 1.04 do 10.04 oraz od 4.10 do 13.10 są spod znaku Jarzębiny w celtyckim horoskopie drzewnym.

Sprawdź inne symbole drzewne

Jarzębina – wrażliwość

Należy wspomnieć, że osoby te świetnie radzą sobie z planowaniem pracy czy ważnych wydarzeń. Presja czasu i ogromna odpowiedzialność nie przytłacza ich, a wręcz napędza do działania. Gdy mają okazję brać udział w jakiejkolwiek organizacji czują się spełnieni i zaskakują ilością oryginalnych pomysłów. Trzeba przyznać, że przeprowadzone przez nich projekty budzą podziw i na długo zapisują się w pamięci uczestników. Ponieważ są to jednostki towarzyskie, emanujące pozytywną energią i zawsze spotykane z szerokim uśmiechem na twarzy, scena to miejsce, gdzie czują się jak ryba w wodzie. Ich charyzma, uroda i sposób bycia czyni ich doskonałymi aktorami, wokalistami czy prezenterami. Lubią być w centrum uwagi i trudno się nie zgodzić, że wydają się być do tego stworzeni.

Dbają o swój wizerunek i wiedzą, jak podkreślić swoje zalety. Zawsze ubrani zgodnie z aktualnymi trendami. W ich szafie nie brakuje dodatków, które wręcz nienagannie dopełniają wszystkie ich stylizacje. Oczywiście wygląd to nie wszystko. Bardzo cenią sobie zdanie innych na swój temat. O to jednak nie muszą się martwić. Z racji tego, że są to jednostki szczere, zawsze skore do pomocy i sympatyczne, nie da się ich nie lubić. Na relacje z rodziną i przyjaciółmi poświęcają sporo czasu. Bardzo im na nich zależy, czują od nich wsparcie i w ich towarzystwie mogą być w 100 % sobą. Takie spotkania stanowią dla nich okazję do odpoczynku od codziennych obowiązków.

Kiedy chcą zachować stanowczą, kamienną twarz, potrafią dobrze ukrywać swoje emocje. Niewielu domyśliłoby się, że za wizerunkiem aktywnych, szczęśliwych osób kryje się niemało cierpienia i problemów. Mają doskonałą intuicję, są niesamowicie inteligentni i bystrzy. Nie brakuje im uczciwości i poczucia sprawiedliwości, które starają się szerzyć, wszędzie gdzie się pojawią. W relacji z partnerem lubią zaskakiwać. Trudno jest okiełznać ich żywą osobowość. Lubią niespodzianki i zmiany. Ponadto są bardzo uczuciowi i wchodząc w związek angażują się całym sobą. Nie tolerują fałszu i kłamstwa, więc nie są raczej zwolennikami tzw. „drugich szans”.

  • ADD YOUR COMMENT