Topola

Horoskop celtycki Topola

Są to ludzie atrakcyjni fizycznie, pełni wdzięku, szczupli i zgrabni. Dbają o swój wizerunek, ubierają się gustownie i elegancko. Mają doskonałe wyczucie stylu. Podążają za najnowszymi trendami, przez co uważani są za postępowych i odważnych. To prawdziwi znawcy sztuki, którzy sami przejawiają liczne talenty artystyczne.

Dość łatwo przychodzi im wyrobienie sobie opinii osób sympatycznych i pełnych ciepła. Rzeczywiście, ich uśmiech, pozytywne nastawienie i nieoceniona energia przyciąga innych i sprawia, że przebywanie z nimi potrafi skutecznie odpędzić złe myśli, czy dręczące nas kłopoty. Towarzyskość to cecha, której nie można im odmówić. Kochają spotykać się z dobrymi znajomymi i trzeba przyznać, że stanowi to dla nich idealny sposób na odreagowanie po wymagającym tygodniu pracy.

Topola horoskop celtycki

Osoby urodzone w datach od 4.02 do 8.02 oraz od 5.08 do 13.08 są spod znaku Topoli w celtyckim horoskopie drzewnym.

Sprawdź inne symbole drzewne

Topola – pesymizm

Mimo swojej otwartości, pewności siebie i empatii, należą do osób bardzo wrażliwych. Choć to właśnie z ich ust najczęściej padają ironiczne żarty czy prześmiewcze odzywki, sami bardzo takowe przeżywają. Mają skłonności do pesymizmu i często wyolbrzymiają drobne problemy, a te zaczynają ich przytłaczać. Efektem takiego stanu rzeczy jest ich bierność, apatia i obniżony nastrój. Biorą do siebie opinie innych i nawet konstruktywna krytyka może stać się tematem ich rozmyślań na dość długi czas. Niestety, nie przynoszą one pozytywnych skutków, lecz raczej żal, rozgoryczenie i poczucie niższości. W tym względzie zdecydowanie brakuje im dojrzałości i dystansu do swojej osoby. Z czasem jednak zmieniają podejście, doceniają rady innych i potrafią wyciągać wnioski z własnych błędów.

Należy dodać, że osoby spod znaku topoli są dość skryte. Doskonale rozumieją emocje swoje czy swoich bliskich, ale nawet, gdy coś nie daje im spokoju, za wszelką cenę próbują ukryć swoje uczucia. Wychodzą z założenia, że negatywne emocje czy wszelkiego rodzaju wątpliwości najrozsądniej jest rozwiązać samemu. Niestety, takie myślenie dość często okazuje się dla nich zgubne. Prowadzi ono bowiem do kolejnych nieporozumień, a odbierane jest jako brak szczerości i zaufania, szczególnie w relacjach romantycznych. Niełatwo zatem zbudować z nimi trwały, zdrowy związek. Oczywiście, są niesamowicie czuli, lojalni i zmysłowi, lecz brakuje im otwartości na siebie i swojego partnera.

Z jednej strony na pierwszy plan wysuwa się ich niezależność, zdecydowanie i wiara we własne możliwości, które pomagają im osiągać sukcesy i podejmować nowe wyzwania, nawet, gdy ich działania nie zdobywają aprobaty otoczenia. Z drugiej zaś wiedzą, że są pewne zasady, czy wartości, którym należy się przyporządkować i nie mają z tym żadnego problemu. Lubią pracować według ustalonego planu i wiedzieć do czego zmierzają. Nie przeszkadza im również praca pod czyimś zwierzchnictwem, wręcz przeciwnie – czują się wtedy bezpieczniej i pewniej. Wiedzą, że w każdym momencie mogą zasięgnąć porady czy pomocy fachowca. Niezrozumiały może się wydawać ich brak wyraźnie zarysowanego światopoglądu. Istotnie, są to jednostki, które dość łatwo ulegają wpływom i kierują się raczej zdaniem autorytetów. Z tego względu nie są odpowiednimi partnerami do dyskusji na tematy stricte poglądowe.

  • ADD YOUR COMMENT