Cedr

Horoskop celtycki Cedr

Solidny, mocny i obdarzony dobrym zdrowiem potrafi przetrwać trudne chwile. Cedr to osobowość pewna siebie, zdecydowana i twórcza, lecz zarazem drażliwa. Szybko podejmuje decyzje i zawsze ma rację. Ma instynkt przewodzenia, lubi być ośrodkiem zainteresowania, lecz będąc niezbyt przewidującym, niekiedy wpada w tarapaty – na szczęście umie się z nich wywikłać. Ambitny i prostolinijny Cedr jest przy tym niepoprawnym optymistą. Wywierając wpływ na innych, potrafi także całkowicie oddać się jakiejś sprawie. Wśród jemu podobnych można znaleźć bohaterów i męczenników. Wybredny w doborze partnera Cedr potrafi długo czekać na prawdziwą miłość. Często obdarzony bywa talentem muzycznym i dużym poczuciem humoru. Prowadzi urozmaicone życie zawodowe.

Cedr horoskop celtycki

Osoby urodzone w datach od 9.02 do 18.02 oraz od 14.08 do 23.08 są spod znaku Cedru w celtyckim horoskopie drzewnym.

Sprawdź inne symbole drzewne

Cedr – aktywność

Mocno angażują się w życiowe projekty, a ich sfera zawodowa pełna jest wzlotów i upadków. A to oczywiście z powodu ich podejścia, które w głównej mierze opiera się na odwadze, fascynacji nowościami i chęcią podejmowania kolejnych spektakularnych wyzwań. Lubią stawiać wszystko na jedną kartę i nigdy nie żałują swoich decyzji. Zawsze podejmują je w zgodzie ze sobą, analizując wszystkie możliwe konsekwencje takiego posunięcia. Nawet, gdy wiedzą, że istnieje cień szansy na poniesienie sporych kosztów, nie zniechęcają się i wciąż próbują. Dzięki temu zyskują mnóstwo doświadczenia i stale poszerzają swoją wiedzę. W każdej sytuacji potrafią się odnaleźć, działają sprawnie i poprawnie. Mają umiejętność krytycznego myślenia, a w sytuacji zagrożenia potrafią zachować zimną krew.

Świadomi swoim mocnych i słabych stron wiedzą, czego w życiu mogą się podjąć. Doskonale rozplanowują swoją pracę i chętnie pomagają w tym innym. Dobrze więc sprawdzają się na stanowisku przywódczym. Pełni zapału do pracy wiedzą jak wzbudzić motywację do działania u swoich podopiecznych i szybko zyskują ich zaufanie. Są odpowiedzialni i sumienni. Te cechy czynią ich dobrymi przedsiębiorcami. Prowadzenie własnego biznesu to coś, do czego świetnie się nadają. Pewność siebie i otwartość sprawiają, że stale mogą się rozwijać jednocześnie na tym zyskując.

Zdarza im się zatracić w biegu życia, ponieść swoim fantazjom i pragnieniom. Wówczas najbardziej cierpi ich reputacja. Traktowani są jak materialiści i osoby nierozważne. Jest to na szczęście złudne i wynika jedynie z braku dojrzałości i zbyt dużej pobłażliwości czy dziecięcej chęci poznania świata w pełni. Cechami wyjątkowo szlachetnymi i wyróżniającymi tych spod znaku cedru są radość z każdej chwili i ogromna wdzięczność, za to, co przyniósł im los. Nie należą do osób roszczeniowych czy marudnych, ale momentami cenią sobie wygodę i luksusy. Lubią również być szanowani i chwaleni. Wtedy czują się prawdziwie wartościowi i mogą zachować swoją pewność siebie.

  • ADD YOUR COMMENT