Jodła

Horoskop celtycki Jodła

Ludzie spod znaku jodły to silne charaktery. Osoby konsekwentne, momentami surowe i pewne siebie. Odważnie dążą do swoich celów i nic nie jest w stanie ich powstrzymać. Świadomi własnych słabości chętnie się im przeciwstawiają oraz stale doskonalą swoje mocne strony. Są poważni, dostojni i lubują się w eleganckim ubiorze. Ich styl bycia jest pełen nonszalancji.

Są kulturalni i dobrze wychowani. Cenią sobie spokój, sztukę i jakość. Zawsze prezentują się nieskazitelnie, a swoim obyciem budzą podziw. Nie brakuje im doświadczenia i mądrości życiowej. Należy przypisać im również skromność i gościnność. Zdarza się, że pod koniec życia zmagają się z licznymi schorzeniami.

Jodła horoskop celtycki

Osoby urodzone w datach od 2.01 do 11.01 oraz od 5.07 do 14.07 są spod znaku Jodły w celtyckim horoskopie drzewnym.

Sprawdź inne symbole drzewne

Jodła – mistycyzm

Wykształcenie i elegancja jaką wykazują się wszyscy spod znaku jodły sprawiają, że budzą oni respekt i szacunek. Oczywiście, nie możemy zaprzeczyć, że wyróżnia ich niezłomna wytrwałość, sumienność i pracowitość. Całkowicie oddani swojej pracy, nie pozwalają sobie na pobłażliwość. Mają własne zasady, których ściśle się trzymają. Wysoko postawiona poprzeczka dodaje im motywacji do angażowania się w nowe projekty. Działają sprawnie i skutecznie. Ich zdolność analitycznego myślenia wydaje się być kluczem ich licznych osiągnięć w sferze zawodowej. Nie można zapomnieć o ich predyspozycjach do mnożenia majątku, które zapewniają im wygodne, dostatnie życie.

Oprócz przedsiębiorczości wykazują również szczególnego rodzaju dystans w kontaktach z innymi. Ostrożnie podchodzą do nowych znajomości i nie angażują się dopóki nie poczują się pewnie i nie stwierdzą, że druga osoba zasługuje na ich pełne zaufanie. Choć należą do ludzi lojalnych i słownych, raczej nie zdobywają sympatii innych. Przyczynia się do tego między innymi ich protekcjonalność, upór i ujawniana niekiedy egoistyczna i kapryśna strona osobowości. Nie przepadają za dzieleniem się swoimi emocjami czy przemyśleniami z towarzystwem, przez co robią wrażenie gruboskórnych realistów.

Życie rodzinne jest dla nich najważniejsze. Co by się nie działo gotowi są poświęcić wszystko dla dobra swoich bliskich. Głęboko w sobie skrywają czułość, wrażliwość i troskę. Są bardzo wdzięczni i doceniają każdy drobny gest. Cenią sobie chwile spędzone w gronie najbliższych i dbają o szczerość i otwartość w związku. Niestety, na co dzień nie mamy co liczyć na ową wrażliwość, raczej spotkamy się z zakładaną przez nich maską surowości.

  • ADD YOUR COMMENT